8 Marsi dita nenes dhe e gruas - Familja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

8 Marsi dita nenes dhe e gruas

Vizitor · 7 · 946

8 Marsi dita nenes dhe e gruas

Vizitor · 7 · 946

ne: 18-02-2011, 22:08:07
                                      8 MARSI(DITA E NENES)

8 marsi sa shume me gezon
sa her qe vjen ajo
mua me lumturon
kjo feste nenat i gezon
ne kete fest kurre se harrojm
sepse eshte feste e nenave
dhe ne na gezon

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-03-2020, 22:45:21
Gezuar
 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-03-2020, 09:10:44
Gezuar dhe ta gezoni cdo dite :)

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 09-03-2020, 10:33:03
He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-03-2020, 11:30:05
He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P


Mora një pako kremëra (pa parfumë 😁) nga mbesa dhe lule. Dhurova lule 😁

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 09-03-2020, 11:43:11
He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P
Kam dhuru lule,e madje ma bene me porosi se s'duam buqeta

por trendafil per ne ballkon,edhe madje e me vazo te bukura  hmmmmm:

Jo pak por tre te tilla  :D

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 09-03-2020, 12:13:06
Sa te mire qe jeni 😍😚

Temat e fundit