Familja


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me familjen dhe jeten familjare.


grua e keqe.jpg

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Grens

Emra për vajza

1dhe1
14-03-2021, 21:51:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti, erlehta

Dita e nenes

stellina
08-03-2021, 13:28:53
 FB_IMG_1591129977922.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


familja.jpg
4B9A171E-F345-4C65-A164-9554745904BC.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Passion, Parloté

8 Marsi dita nenes dhe e gruas

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Gjumashi, Parloté

A do ta zgjidhnit gjinine e femijes tuaj?!

erlehta
12-02-2020, 21:08:59
Jo, kurre.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

patchworkelternimagogjpg100__v-original.jpg