Familja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me familjen dhe jeten familjare.

grua e keqe.jpg

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Grens

Emra për vajza

1dhe1
14-03-2021, 21:51:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti, erlehta

Dita e nenes

stellina
08-03-2021, 13:28:53
...FB_IMG_1591129977922.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


familja.jpg
4B9A171E-F345-4C65-A164-9554745904BC.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Passion, Parloté

8 Marsi dita nenes dhe e gruas

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Gjumashi, Parloté

A do ta zgjidhnit gjinine e femijes tuaj?!

erlehta
12-02-2020, 21:08:59
Jo, kurre.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

patchworkelternimagogjpg100__v-original.jpg


M A X
12-11-2019, 22:43:51

Gratë pas moshës 50 vjeç

Pas moshës 50 vjeç, trupi i gruas ndryshon, kështu që është thelbësore të kryhen kontrolle dhe ekzaminime speciale rutinë. Në këtë periudhë të jetës jeta e një gruaje pëson shumë ndryshime, duke përfshirë ardhjen e menopauzës. Për këtë arsye, shëndeti i grave duhet të mbahet nën kontroll, për të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
Pergjigje nga: erlehta, olti

Familja ideale

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-09-2019, 21:13:23

Levizja #MeToo

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
28-05-2019, 12:50:42

Jetimat e Ballkanit - Shoqata Bamirese

Jetimat e Ballkanit "Ndihmoje jetimin, ti ndihmon vetvetën" 📞 +383 49 259 931 / +383 45 459 856 ✉ jetimat@gmail.com www.gofundme.com/f/jetimateballkanit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
02-05-2019, 11:06:03

Jeta, karriera dhe sekretet e një prej grave më të fuqishme të botës

Kur e takojmë në selinë franceze të Fondit Monetar Ndërkombëtar, Christine Lagarde është jashtëzakonisht e eksituar. «Brenda javës duhet të më lindë nipi», rrëfen me një të qeshur rrezatuese gruaja e e tretë më e fuqishme e planetit (sipas revistës “Forbes”). Një objektiv që pasqyron CV-në e saj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
29-03-2019, 07:11:01

Letra e Abraham Lincoln-it drejtuar mësuesit të të birit

"I dashur Mësues, ju duhet t'i mësoni fëmijës tim se jo të gjithë njerëzit janë të drejtë, jo të gjithë thonë të vërtetën; por ju lutem t'i thoni atij edhe që përballë çdo të ligu ka një hero, që përballë çdo egoisti gjendet një udhëheqës bujar.Mësojini, ju lutem, se ka armiq por ka edhe miq! Dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2019, 23:46:01

Familja shqiptare ne vite

Në vitet e fundit koncepti i familjes, por edhe vetë familja shqiptare është duke kaluar një krizë të madhe. Një krizë, e cila ia ka ndryshuar përgjithmonë fytyrën familjes tradicionale shqiptare. E kaluar është tashmë familja me gjysh, gjyshe, kushërinj e kushërira. Tashmë familja përbëhet vetë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe