×

A ekziston gruaja perfekte?

A ekziston gruaja perfekte?

· 126 · 5531

 • Postime: 12743
Mishel...............
#100 ne: 29-03-2013, 13:20:00
PO
elton.asllani
#101 ne: 29-03-2013, 15:44:30
JO

Sepse do ishte thjesht nje makineri!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#102 ne: 29-03-2013, 15:45:27
JO

Sepse do ishte thjesht nje makineri!
me ne fund ne nje mendje
elton.asllani
#103 ne: 29-03-2013, 15:46:42
Epo keto jane tema serioze :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#104 ne: 29-03-2013, 15:49:32
Po po ekziston, po jam e zene sorry :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#105 ne: 29-03-2013, 16:21:56
Po po ekziston, po jam e zene sorry :P

ate thashe edhe une... :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#106 ne: 01-04-2013, 21:23:06
cdo gje eshte relative

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#107 ne: 01-04-2013, 23:08:00
Varet se cila quhet 'grua perfekte' 

 • Postime: 1283
Pasion
#108 ne: 01-04-2013, 23:15:18
Varet se cila quhet 'grua perfekte' 
Nje kombinim i perkryer  qe eliminon  ate e te quajturit perfecte . :(

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#109 ne: 01-04-2013, 23:17:58
Nje kombinim i perkryer  qe eliminon  ate e te quajturit perfecte . :(
Ai kombinimi I perkryer eshte relativ e subjektiv

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#110 ne: 07-04-2013, 14:44:17
Dikush tha :  Kam mare nje grua perfekte, perfekte, nuk del fare nga shtepia por lane shplane, gatuane, i ben te gjitha ...
Shume mund ta quajne te paditur, por ne fund te fundit kjo eshte perfektja ne syrin dhe mendjen e tij   

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#111 ne: 07-04-2013, 15:16:32
Varet pak se si ne si individe e perceptojme dhe ne fund e percaktojme fjalen perfekt.

Per fshatarin, grua perfekte eshte ajo e cila kujdeset per mbarevajtjen e puneve te shtepise dhe kujdesjen e femijeve derisa burri per mireqenien familjare etj..

Ndersa, per qytetarin, ne te shumten e rasteve, grua perfekte eshte ne te kunderten.

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#112 ne: 07-04-2013, 15:20:27
Vaga  cilat jane pershtypjet e tua per keto dy kategori?

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#113 ne: 07-04-2013, 15:21:28
Vaga  cilat jane pershtypjet e tua per keto dy kategori?

rrethanat, kushtet, vendi etj...  :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#114 ne: 07-04-2013, 15:34:49
A paragjykohet kjo grua nga te tjeret ?
Une mendoj se secili prej nesh eshte perfekt ne gjerat qe ben me deshire dhe dashuri.
Por perfektja ne gjithshka do te ishte e pare ne nje kendveshtrim tjeter...jo perfekte....e ..merzitshme  per mendimin tim modest .

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#115 ne: 04-05-2013, 09:08:17
gruaja perfekte kerkon edhe klime perfekte, qe te linde dhe rritet si e tille. Ne toke dhe ne qiej nuk ka klime te tille, edhe nese ka patur, mirepo pertej kufirit toke-greqi shtrihet parajsa ku zoti ka rene gjurme te nje gruaje-engjelle te jashtezakonshme dhe do me patjeter ta kete hyrine-kurven e tij te koleksionit mashkullor.

 • Postime: 1283
Pasion
#116 ne: 04-05-2013, 13:28:29
Femra eshte e perkryer :)

Ne gjunje burra para tyre :D

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#117 ne: 27-12-2013, 17:58:43
gruaja perfekte do ishte fatale, do ishte gjarpri ne shkretetire para teje

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#118 ne: 27-12-2013, 21:48:31
E kush e do gruan perfekte ?

 • Postime: 473
ness uno
#119 ne: 27-12-2013, 23:11:40
grua perfekte eshte ajo qe eshte e mencur 100%, po qe me pak se kaq, sadopak e hallakatur ose me perqindje te vogel mosmencurie nuk eshte me e tille ^o)

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#120 ne: 28-12-2013, 13:53:11
Grua perfekte eshte ajo qe pervec zoterimit te "vlerave", ka ne krahe nje partner perfekt e jeton ne ambjent e shoqeri perfekte.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#121 ne: 28-12-2013, 16:25:46
Perfektia nuk ekziston ...rrjedhimisht as kjo teme nuk duhet te ekzistoj
Eshte teme diskriminuese

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#122 ne: 28-12-2013, 18:55:44
Pse moj eshte diskriminuese?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#123 ne: 28-12-2013, 19:18:20
Se dime qe sjemi perfekte prandaj
Dhe kur degjojme si lartesohen virtyte te dickaje qe nuk ekziston por deshirohet shume ndihem keq shume lol

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#124 ne: 26-03-2019, 22:32:50
Afer perfektes 😆