×

A ekziston gruaja perfekte?

A ekziston gruaja perfekte?

· 126 · 5102

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 09-03-2012, 19:09:11
sepse ska njeri perfekt kjo e gjitha

 • Postime: 1288
Pasion
#26 ne: 09-03-2012, 19:14:35
sepse ska njeri perfekt kjo e gjitha
A beson qe behet zgjidhja te jetosh me dike pa e konsideruar perfect?

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#27 ne: 09-03-2012, 19:21:07
Nuk ekziston asgje perfekte...vec ekziston ai/ajo qe na ploteson dhe ne syte tane eshte perfekt.

 • Postime: 1288
Pasion
#28 ne: 09-03-2012, 19:26:58
Nuk ekziston asgje perfekte...vec ekziston ai/ajo qe na ploteson dhe ne syte tane eshte perfekt.
A e kupton c'ka eshte perfecti?

Zoti yt a eshte perfect?

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#29 ne: 09-03-2012, 19:27:22
A beson qe behet zgjidhja te jetosh me dike pa e konsideruar perfect?


une thashe qe perfeksion nuk ka, zgjedhim te jetojme me me te ngjashmin tone qe na do zemra dhe shpirti

 • Postime: 1288
Pasion
#30 ne: 09-03-2012, 19:29:08
Ka fajin syri Shej jo ti jo!!!  ;)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#31 ne: 09-03-2012, 19:29:53
A e kupton c'ka eshte perfecti?

Zoti yt a eshte perfect?

Jo nuk e kuptoj..ma shpjego pak.

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#32 ne: 09-03-2012, 19:31:37
Ka fajin syri Shej jo ti jo!!!  ;)

zgjedhjet i bejme me zemer e tru jo me sy or taj

 • Postime: 1288
Pasion
#33 ne: 09-03-2012, 20:23:48
zgjedhjet i bejme me zemer e tru jo me sy or taj

Or taj

Shqisa qe urdherohet nga truri eshte syri or taj,por ka faj syri yt qe s'sheh perfectin e zemra jote qe s'ndien ate  me deshire te trurit tat ;) ;) ;)

 • Postime: 1288
Pasion
#34 ne: 09-03-2012, 20:24:25
Jo nuk e kuptoj..ma shpjego pak.
Je e nene e se kupton.

AS ti s'ke faj or taj ;) ;)

 • Postime: 168
altinmurati
#35 ne: 09-03-2012, 20:26:45
Kjo pasion po me ngjan pak me ket dreamm.

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#36 ne: 09-03-2012, 20:27:16
Ka perfekte, nqs nuk do egzistonte tradhetia.

 • Postime: 168
altinmurati
#37 ne: 09-03-2012, 20:27:42
Ka perfekte, nqs nuk do egzistonte tradhetia.

Po ti sa vjec je?

 • Postime: 1288
Pasion
#38 ne: 09-03-2012, 20:27:54
Kujdes fjalorin!!!
« Editimi i fundit: 09-03-2012, 23:06:33 nga ShEJ »

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#39 ne: 09-03-2012, 20:28:50
Po ti sa vjec je?

Clidhje ka kjo pyetje?

 • Postime: 168
altinmurati
#40 ne: 09-03-2012, 20:30:50
Kurse mua ti me nje injorant koke e kembe ;)
Nuk e prisja ket prej teje.

 • Postime: 168
altinmurati
#41 ne: 09-03-2012, 20:31:20
Clidhje ka kjo pyetje?

vetem nji adoleshent idealist e thot ket.

 • Postime: 1288
Pasion
#42 ne: 09-03-2012, 20:34:55
Nuk e prisja ket prej teje.
Kur godet ka ligj goditje.
Hec me se do kaloje. ;)

 • Postime: 168
altinmurati
#43 ne: 09-03-2012, 20:36:15
Kur godet ka ligj goditje.
Hec me se do kaloje. ;)

Ma shpjego i cik me shkence sesi perkthehet ne tru ky ligji i goditjes. Se me pelqeu kur ja fute pordhes aty ku lidhe syrin me trunin prandaj.

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 09-03-2012, 20:40:54
Or taj

Shqisa qe urdherohet nga truri eshte syri or taj,por ka faj syri yt qe s'sheh perfectin e zemra jote qe s'ndien ate  me deshire te trurit tat ;) ;) ;)


ehe ashtu e lem si te duash ti

sdo zbras timen me mbush taten

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#45 ne: 09-03-2012, 20:46:31
vetem nji adoleshent idealist e thot ket.

Aha, ok. Po me vjen keq qe ti sja di kuptimin e kesaj qe ke shkruajtur. Sa per info, jam dyfishi i moshes tende. Nejsee kuptova se cfare je.

 • Postime: 168
altinmurati
#46 ne: 09-03-2012, 20:49:14
qeke edhe tip me 2 pistona. nji nga te cilet te qenka prish.

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#47 ne: 09-03-2012, 20:58:45
Ne pamjen fizike sigurisht qe ekziston  :)
Ne bukurine shpirterore nese nderthuret me bukurine fizike them se jo, nese eshte e kunderta them se ndoshta.
Ne zgjuarsi nuk mund ta them me siguri pa u perballur njehere me te, dhe te nderthur bukurine shpirterore me zgjuarsine.

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#48 ne: 09-03-2012, 21:04:59
Altin, te paska lene dinamoja, s'karikon mire ti. Stop me replika se pertoj te te kthej pergjigje. Qofsh mire.

 • Postime: 1288
Pasion
#49 ne: 09-03-2012, 21:05:21
Ma shpjego i cik me shkence sesi perkthehet ne tru ky ligji i goditjes. Se me pelqeu kur ja fute pordhes aty ku lidhe syrin me trunin prandaj.
Mos me cito mo or taj,edhe rritu e fol sikurse flet nje i rrit,apo je ne moshen e pubertitetit?

*****Rri larg*****
 

Brixhida Kokedhima: Une gruaja qe dua te ndryshoj politiken

Nisur nga Diella

Postimi i fundit 27-10-2005, 08:46:44
nga reli
Gruaja shqiptare në mërgim!

Nisur nga Aida

Postimi i fundit 06-11-2007, 14:28:45
nga xonki
GRUAJA E PARE NE PIRAMIDEN E SHTETIT SHQIPTAR!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 07-12-2006, 22:16:07
nga PetritKola
Gruaja e Xhungles..

Nisur nga erlehta

Postimi i fundit 24-01-2007, 14:15:16
nga agnesa
Vdiq gruaja me e vjeter ne bote!

Nisur nga erlehta

Postimi i fundit 29-01-2007, 17:22:26
nga Capkenja