×

A ekziston gruaja perfekte?

A ekziston gruaja perfekte?

· 126 · 5530

 • Postime: 168
altinmurati
#50 ne: 09-03-2012, 21:06:27
Citim
Ne pamjen fizike sigurisht qe ekziston 

Pamja fizike eshte relative sipas kulturave.
Disa fise ne Amazone, e shofin gruan sa e forte eshte me mbajt pesha dhe jo ke numri i gjoksit sic i bo Hollivudi.

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#51 ne: 09-03-2012, 21:08:21
Pamja fizike eshte relative sipas kulturave.
Disa fise ne Amazone, e shofin gruan sa e forte eshte me mbajt pesha dhe jo ke numri i gjoksit sic i bo Hollivudi.
Altin po flisja per kete mer daku

Persa i perket bukurise

 • Postime: 168
altinmurati
#52 ne: 09-03-2012, 21:11:36
Altin, te paska lene dinamoja, s'karikon mire ti. Stop me replika se pertoj te te kthej pergjigje. Qofsh mire.

O CTS nji pytje kisha per ty qe ben si puritan ose si Jezusi. Nqs gruja perfekte do egistonte nqs nuk do bente tradheti (sipas teje), ti si do e kuptoje ket gje ne pamje te pare ose ne muhabet te pare?

Jam kurioz me i llaf sesi e perkufizon ti gjene perfekte. Per mu eshte qesharake pasi nuk ka gje perfekte, ndersa ti si piktor qe je thu traplliqe te tipit "nqs nuk tradheton, atehere eshte perfekte".

Futi nai got uthull me redbull te vish ne vete.

 • Postime: 168
altinmurati
#53 ne: 09-03-2012, 21:13:29
Altin po flisja per kete mer daku

Persa i perket bukurise

Degjo un dhe ti qe jena rrit pak a shume me te njejten kulture mund te kemi perkufizime te peraferta per "perfeksionin" nga jashte.
Por nqs vje nanji nga fiset e Amazones ne ket teme, ai i bie me sepate kokes kesaj Nicole Kidman sepse kjo nuk ka fuqi me mbajt 4 femije ne krahe pernjehere.

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#54 ne: 09-03-2012, 21:28:46
Duhet me u bo tape atehere qe me thone  ekziston gruaja perfekte

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#55 ne: 09-03-2012, 21:30:35
Pasion e more vesh qe nuk egziston

 • Postime: 168
altinmurati
#56 ne: 09-03-2012, 21:32:57
Pasion me kujton mimoza llasticen. Perplas deren me hunden perpjete duke mermeritur neper dhembe "idiot".

 • Postime: 1283
Pasion
#57 ne: 09-03-2012, 21:34:44
Pasion e more vesh qe nuk egziston
S'kam kohe te mbush tenden,se syri yt shikon bosh e zemra ndihet cuditshem :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#58 ne: 09-03-2012, 21:35:43
S'kam kohe te mbush tenden,se syri yt shikon bosh e zemra ndihet cuditshem :P

Jam e verber kam humb shikimin kur isha 10 vjec

 • Postime: 168
altinmurati
#59 ne: 09-03-2012, 21:40:20
..

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#60 ne: 09-03-2012, 21:48:43
qyqa,,,pse me akoma se keni gjet ju kush eshte gruaja perfekte..???
ja me e keni ktu..... UNE.... LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#61 ne: 09-03-2012, 22:10:11
po por vetem ne versionin robot

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#62 ne: 09-03-2012, 22:13:53
po por vetem ne versionin robot

nga 2020 sikur do hidhej ne treg

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#63 ne: 09-03-2012, 22:24:08
Kujdes me fjalorin!!!
« Editimi i fundit: 09-03-2012, 23:03:59 nga ShEJ »

 • Postime: 168
altinmurati
#64 ne: 09-03-2012, 22:25:05


Kujdes me fjalorin!!
« Editimi i fundit: 09-03-2012, 22:29:55 nga dreamm »

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#65 ne: 10-03-2012, 05:45:54
Kujdes me fjalorin!!!

Shej, e vetmja fjale e keqe qe thashe ishte "O pall", ku ishte fjala e piset ketu?... se shikoj te arsyeshme perse duhet te kem kujdes me fjalorin. Nqs ka ndonje gje tjeter me thuaj. Nqs na ndalohet te flasim, perseri me thuaj te mos vij me.
Editoje dhe kete.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#66 ne: 10-03-2012, 08:50:20
cts ta editoj une see kam fiksim...leqe une sjam moderatore LOL

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#67 ne: 10-03-2012, 18:55:35
Ti Mishel, jo ta editosh, po tritolin ti vesh sme vjen keq, sepse e di qe e ben shoqerore, por jo si e ben ShEj.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#68 ne: 10-03-2012, 19:09:52
Ti Mishel, jo ta editosh, po tritolin ti vesh sme vjen keq, sepse e di qe e ben shoqerore, por jo si e ben ShEj.
Dhe une shoqerore e bera dhe pse ste vura tritolin.

Mesazhi yt ishte ofendues dhe bie ne kundershtim me rregulloren e forumit.

Besoj je i qarte per kerkesen  qe me dergove me mp!

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#69 ne: 10-03-2012, 19:17:19
Jo SHEJ, nuk ishte aspak ofendues, sepse po replikoja me Altinin. Ne forum ka fjale me te ndyra se O PALL, dhe qe nuk jane fshire, ti e di me mire se mua, mos bej te padituren, mos me trego rregulloren se kam ca vite me shume se ty ketu, sjam i ri. Megjithate, flm per sqarimin, e mora vesh synimin tend. Sdo te te bezdis me, ka mundesi te mi fshish te gjitha postimet TE LUTEM (mos e editosh, se nuk eshte fjale e piset Te lutem), dhe gjithashtu ka mundesi te me cregjistrosh emrin, si komandante qe je.
Faleminderit

Gjithe te mirat, me fal qe te bera te skuqeshe duke perdorur fjalen "O Pall" dhe shyqyr qe e fshive me vrap se do turperoheshin te gjithe.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#70 ne: 10-03-2012, 19:22:48
CTS qetesohu mos e merr kaq seriozisht virtualitetin.

Se do te rrish a te ikesh eshte vendimi yt mua sme shqeteson aspak. Ai mesazh i yti nuk kishte vend per sa kohe mesazhi tjeter u editua nga dream pra per tu treguar asnjeanes me ofendimet e anterave mu duk e arsyeshme te te editoja. Ne rast se te paska ofenduar kaq rende sa te marresh vendime largimi dhe aq me shume qe je me i vjeter se une ne forum une te kerkoj falje.

Synimin ca synim mund te kem une ne virtualitet ket se kuptoj dhe me mire mos thuj gje se eshte turp me e zgjat!

Sa per skuqjen time jane gjera te mijat ste takon ty e askujt tjeter te me gjykoje ose dhe po e bere who cares me pak fjale.

hajt me tmira

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#71 ne: 10-03-2012, 19:28:27
Jo nuk e mar dhe as kam per ta marre ndonjehere seriozisht virtualitetin, por te mora ty, se nuk e prisja. Leqe e di tani.

Te te gjykoj ty??? pffff, kam shume pune te tjera per te bere.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#72 ne: 10-03-2012, 19:28:59
Bravo!

Posto ne lidhje me temen boll u more me lloqe tani

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#73 ne: 12-03-2012, 03:15:29
Ne perralla, dhe ne filma, po. :d

"Burrat jane budallenj, grate Jane te cmendura"
---George Carlin  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#74 ne: 12-03-2012, 07:49:53
CTS dhe Shej debati juaj konstruktiv me beri te mendoj se qenia perfekte jeton..ajo eshte mes nesh... jam Vete !! LOL