×

A ekziston gruaja perfekte?

A ekziston gruaja perfekte?

· 126 · 5535

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#75 ne: 13-03-2012, 15:08:27
Jo...as burri perfect..

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#76 ne: 13-03-2012, 15:09:16
Ekziston por me pak dhimbje  :P  :D edhe me pak difekte  :D

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#77 ne: 13-03-2012, 15:16:01
Ekziston por me pak dhimbje  :P  edhe me pak difekte  :D
:) :) :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#78 ne: 09-07-2012, 09:50:31
Nese do ekzistont femra perfekte me siguri ajo do vdiste BEQARE>...

 • Postime: 1283
Pasion
#79 ne: 09-07-2012, 12:33:11
Nese do ekzistont femra perfekte me siguri ajo do vdiste BEQARE>...
S'besoj :D


Syri si e shikon,edhe si e quan! :) :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#80 ne: 09-07-2012, 13:31:28
Pasion them kete sepse nuk ekziston perfekte si koncept por ne perputhje me ne (per nje kohe te shkurter apo te gjate) e perkthejme vete si te tille

Pra e thene me shkoqur, ti njeh dike qe i perputhet shume asaj qe mendon dhe e parafrazon si Perfekte....dhe ja ku je

por vjen nje moment ku magjia mbaron dhe si rrjedhoje c'mbetet?

 • Postime: 1283
Pasion
#81 ne: 09-07-2012, 13:42:29
Pasion them kete sepse nuk ekziston perfekte si koncept por ne perputhje me ne (per nje kohe te shkurter apo te gjate) e perkthejme vete si te tille

Pra e thene me shkoqur, ti njeh dike qe i perputhet shume asaj qe mendon dhe e parafrazon si Perfekte....dhe ja ku je

por vjen nje moment ku magjia mbaron dhe si rrjedhoje c'mbetet?
E tille :) si ajo e te konsideruarit,apo frymes se fillimit te gufimit te furishem.

Mos me kundershto te lutem,sepse e ke ndiere e ti ate lloj gufimi. :) :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#82 ne: 09-07-2012, 13:45:07
e kam ndier edhe e ndjej... :)

 • Postime: 1283
Pasion
#83 ne: 09-07-2012, 13:45:47
Atehere?? ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#84 ne: 09-07-2012, 13:47:43
Por Perfeksioni eshte dileme...perfekte e quajme ne per aq kohe sa e ndjejme te tille...... :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#85 ne: 09-07-2012, 15:00:19
Kur je i dashuruar plotesishti, personi qe dashuron te duket i tille, ''perfekt''..por ne koncept sbesoj se egziston perfeksioni, ne asnje person...

 • Postime: 12743
Mishel...............
#86 ne: 09-07-2012, 15:21:35
Kur je i dashuruar plotesishti, personi qe dashuron te duket i tille, ''perfekt''..por ne koncept sbesoj se egziston perfeksioni, ne asnje person...


Une them tani

Bath bath po nje kokerr...

 • Postime: 2
dajana
#87 ne: 09-07-2012, 16:25:00
po ku ekziston gruaja perfekte ketu eshte e mira qe zoti ka bere me ne perfekti nuk ka ekzistuar dhe nuk do te ekzistoje me brezin tone  por prape do jetojme me endrat tona per nje jete te lumtur nje apartament pa ngrindje dhe te rrime duke ngrene embelsira me nje pirun poshte pishen me femren/mashkullin perfekt enderrojme qe te jetojme

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#88 ne: 23-03-2013, 21:45:40
mua s'me pelqen gruaja perfekte ,do te ishte shume e bezditshme ,ngandonjehere ato defektet e vogla te bejne me terheqese

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#89 ne: 26-03-2013, 15:49:26
Nga ato te del mendja LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#90 ne: 26-03-2013, 15:50:18
Po, ja ku e kini mes jush :d

 • Postime: 12743
Mishel...............
#91 ne: 26-03-2013, 15:53:37
e di une jam...e mbushur plot me vese qe me bejne perfekte ne llojin tim LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#92 ne: 26-03-2013, 16:50:01
Po, ja ku e kini mes jush :d

Sa fjale te medha Shej  :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#93 ne: 26-03-2013, 16:50:23
Une nuk jam per tu dashuruar une te nxjerr mendjen LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#94 ne: 26-03-2013, 16:55:03
Ti je yll mi....i shkreti E ci ka rene per pjese

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#95 ne: 27-03-2013, 09:43:14
Ti je yll mi....i shkreti E ci ka rene per pjese
Ahahha ate thote dhe ai LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#96 ne: 27-03-2013, 09:54:21
Ekziston dhe une e kam cdo dite me vete.....

 • Postime: 1283
Pasion
#97 ne: 29-03-2013, 09:27:02
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 29-03-2013, 09:36:00
perfeksioni eshte utopi ne ditet e sodit

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#99 ne: 29-03-2013, 11:38:59
Njeri ne kete bote nuk eshte perfekt, mashkull si femer, pule si gjel, lope si ka, cjap si dhi, mace si maçok, qen si kuder (bushter) dhe Messi si Ronaldo....