×

A ka humbur ndonjeri prej jush diken te familjes ose diken shume te dashur?

A ka humbur ndonjeri prej jush diken te familjes ose diken shume te dashur?

· 30 · 5365

  • Postime: 12746
Mishel...............
#25 ne: 15-05-2013, 15:28:10
Po shikoja komentet e kesaj teme dhe me vjen keq per atyrve qe i kane vdekur nje pjestar familje.Edhe mua me ka ndodhur por nuk e kuptoj dicka.Mu me vret shume perbrenda kur flas per personin qe me ka vdekur,me vjen neveri.


te vjen neveri??? gjej llafin e duhur te pakten
« Editimi i fundit: 16-05-2013, 13:50:34 nga Shej »

  • Postime: 88
  • Gjinia: Mashkull
KleantR
#26 ne: 16-05-2013, 12:53:03
Po shikoja komentet e kesaj teme dhe me vjen keq per atyrve qe i kane vdekur nje pjestar familje.Edhe mua me ka ndodhur por nuk e kuptoj dicka.Mu me vret shume perbrenda kur flas per personin qe me ka vdekur,me vjen neveri.


Nese dhimbja jone nuk te prek mund edhe te mos kishe komentuar ketu.

Si mendon ti se ndihet Butrina tani? Kur e krijoi kete teme,me siguri priste mirekuptim dhe ngrohtesi nga ne ne kete moment te veshtire te jetes se saj dhe gjithshka qe ti mund te thuash eshte TEME IDIOTE?!

Sinqerisht mund ta kishe kursyer kete koment...
« Editimi i fundit: 16-05-2013, 13:51:13 nga Shej »

  • Postime: 12746
Mishel...............
#27 ne: 16-05-2013, 13:34:03
KleantR temen e ka hap tjeter kush

une nuk shkruajta te me beheni krah ju ,sepse krah i behem vete vetes. Une ndava me temen ndodhi te jetes sime por kjo sdo te  thote qe ju tani te leshoni meshiren tuj mbi mu....

gjithsesi rrofsh se me ate spurdhjakun u mora vete

  • Postime: 12318
  • Gjinia: Femer
Shej
#28 ne: 16-05-2013, 13:48:24
Po shikoja komentet e kesaj teme dhe me vjen keq per atyrve qe i kane vdekur nje pjestar familje.Edhe mua me ka ndodhur por nuk e kuptoj dicka.Mu me vret shume perbrenda kur flas per personin qe me ka vdekur,me vjen neveri.


Angel nuk besoj se e ke pas me te keq kete qe ke shkruar.
Dhimbja e humbjes eshte e ndryshme ne persona te ndryshem po e tille eshte dhe menyra sesi e shprehim ate.
Dhe mua me dhemb ta kujtoj e te shprehem sidomos ne persona te panjohur qe sduan tja dine por ama i admiroj personat qe e tregojne dhimbjen e tyre dhe qe kerkojne ndihme nga ne.Kjo eshte arsyeja qe tipa si ti e une jemi te vrazhde e pa takt dhe po kjo arsye i ben njerez me te mire mishel e te tjere qe kane nda 1 pjese te shpirtit ketu.

Sa per temen po kam humb disa,e kam njoft vdekjen qe 6 vjec.Fakti qe me ngushellon eshte ta jetoj jeten ashtu si ata do donin te me shifnin mua... 'te lumtur'..

  • Postime: 88
  • Gjinia: Mashkull
KleantR
#29 ne: 17-05-2013, 02:59:05
KleantR temen e ka hap tjeter kush

une nuk shkruajta te me beheni krah ju ,sepse krah i behem vete vetes. Une ndava me temen ndodhi te jetes sime por kjo sdo te  thote qe ju tani te leshoni meshiren tuj mbi mu....

gjithsesi rrofsh se me ate spurdhjakun u mora vete
Tani sapo e pashe qe nuk e kishe krijuar ti kete teme dhe me te vertete po ndihem keq,jo qe thashe ato fjale per ty,por sepse nuk i dhashe vemendjen e duhur Butrines.

Butrina perqafimet me te ngrohta edhe per ty dhe me vjen keq,por nuk e pashe qe e kishe krijuar ti kete teme  :S

Kerkoj ndjese.
 

PNUD: Pozita e gruas në Shqipëri është shumë e ulët

Nisur nga milanisti

Postimi i fundit 09-03-2005, 00:25:46
nga milanisti
Bashkeshort i dashur! Kerkoj divorcin.

Nisur nga *Ena*

Postimi i fundit 26-05-2008, 17:14:18
nga ßåßy ღ
Kunatat urrehen me shume se vjerrat!

Nisur nga sorelina

Postimi i fundit 04-10-2013, 16:59:24
nga ciarli
Martesa e keqe me shume demton grate?

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 06-03-2009, 17:47:59
nga Emira
Qendresa e familjes patriarkale!

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 11-02-2010, 18:38:04
nga h75