Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 27-12-2013, 18:35:37 »

sindroma juaja eshte e njohur, "s'me ngop burri" quhet

Po nese se ngop dot gje ngushellim ne sho
Postuar nga: ciarli
« ne: 27-12-2013, 17:56:21 »

sindroma juaja eshte e njohur, "s'me ngop burri" quhet
Postuar nga: ciarli
« ne: 06-10-2013, 13:11:51 »

te rrahesh gruan dmth te te erresohet arsyeja dhe rruget e tjera bashkohore per te zgjidhur nje konflikt bashkjetese. rrahja eshte arma e fundit, gjuha primitive por efikase, e qarte, per tu sqaruar me gruan.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 06-05-2013, 18:02:21 »

, dhuna mbreteron kudo, pavaresisht perkatesise etnike e fetare!

Pikerisht dhuna ekziston kudo ku gruaja shihet si objekt e jo sic i takon te shihet
Ajo sjelle ne jete qeniet njerezore!
Postuar nga: erlehta
« ne: 05-05-2013, 12:21:24 »

Mos te zente thuaj se  ne Shqiperi  nuk kr mbrojtje. Njoh disa raste ku vajzat u ankohen prinderve per probleme te tilla dhe ndihme nuk marrin. Pergjigjet jane te llojit....Rri goce se nuk ke ku shkon me 5 kalamoj..te pakten buke po hane  :(
Postuar nga: Pasion
« ne: 04-05-2013, 22:24:38 »

:D :D
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 04-05-2013, 20:55:17 »

"Budallait hapi rrugen", thone... po provoj i here  :P
Postuar nga: Pasion
« ne: 04-05-2013, 18:10:41 »

Postuar nga: Pasion
« ne: 04-05-2013, 18:09:49 »

:D :D
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 04-05-2013, 16:42:39 »

O Pasion injoranti, dhuna mbreteron kudo, pavaresisht perkatesise etnike e fetare! Ti jo vetem ngele ateist, ore i gjore, por, me sa shoh, ke per te ngelur gjithashtu edhe injorant!