×

Emra për vajza

· 37 · 21982

Emra për vajza

· 37 · 21982

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 14-12-2011, 13:11:37
ne fakt te dyja ja fusni kot, kalamajte jane per qejf te tyre ja sa te rriten dhe ku te kam pa mono thone LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#26 ne: 14-12-2011, 14:57:03
Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#27 ne: 15-12-2011, 09:25:21
Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta

 :hehe)) :hehe))
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#28 ne: 16-12-2011, 11:57:23
:hehe)) :hehe))

do te thote qe kam te drejte???  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#29 ne: 16-12-2011, 12:45:48
Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta

djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#30 ne: 16-12-2011, 12:50:31
djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

Te drejte ke..... sa i urrej te tille cunash qe bejne cfare i thone nuset.......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#31 ne: 16-12-2011, 12:54:54
djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

per baben sma nih fort le ta harrojne...por une ta jap me shembuj qe nuk eshte keshtu,.....mos me luj menc se kam 11 vjet qe jetoj me kuc e me mac...LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#32 ne: 16-12-2011, 12:55:19
Te drejte ke..... sa i urrej te tille cunash qe bejne cfare i thone nuset.......

berno me mamin e me babin do jetosh pasi te martohesh??? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#33 ne: 16-12-2011, 13:36:53
berno me mamin e me babin do jetosh pasi te martohesh??? :P

Jo me vjerren dhe me vjerrin LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#34 ne: 29-02-2012, 15:47:23
Eshte emri dhe i njeres ketu. :P

Nora, ose Bora, jane dy emra te bukur :D
Bora po ahh vdes une per kete emer  :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 02-03-2012, 13:34:15
Jo me vjerren dhe me vjerrin LOL LOL

do hyke kollovar mrena
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#36 ne: 31-10-2013, 16:01:11
Shanumaqe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super