Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 21:51:18 »

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 21:51:10 »

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 31-10-2013, 16:01:11 »

Shanumaqe
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-03-2012, 13:34:15 »

Jo me vjerren dhe me vjerrin LOL LOL

do hyke kollovar mrena
Postuar nga: BVDGF
« ne: 29-02-2012, 15:47:23 »

Eshte emri dhe i njeres ketu. :P

Nora, ose Bora, jane dy emra te bukur :D
Bora po ahh vdes une per kete emer  :engjell:
Postuar nga: Berni
« ne: 16-12-2011, 13:36:53 »

berno me mamin e me babin do jetosh pasi te martohesh??? :P

Jo me vjerren dhe me vjerrin LOL LOL
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2011, 12:55:19 »

Te drejte ke..... sa i urrej te tille cunash qe bejne cfare i thone nuset.......

berno me mamin e me babin do jetosh pasi te martohesh??? :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2011, 12:54:54 »

djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

per baben sma nih fort le ta harrojne...por une ta jap me shembuj qe nuk eshte keshtu,.....mos me luj menc se kam 11 vjet qe jetoj me kuc e me mac...LOL
Postuar nga: Berni
« ne: 16-12-2011, 12:50:31 »

djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

Te drejte ke..... sa i urrej te tille cunash qe bejne cfare i thone nuset.......
Postuar nga: Shej
« ne: 16-12-2011, 12:45:48 »

Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta

djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe