Emra për vajza - 2 - Familja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Emra për vajza

Emra për vajza

· 39 · 23753

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 14-12-2011, 13:11:37
ne fakt te dyja ja fusni kot, kalamajte jane per qejf te tyre ja sa te rriten dhe ku te kam pa mono thone LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#26 ne: 14-12-2011, 14:57:03
Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 15-12-2011, 09:25:21
Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta

 :hehe)) :hehe))

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#28 ne: 16-12-2011, 11:57:23
:hehe)) :hehe))

do te thote qe kam te drejte???  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 16-12-2011, 12:45:48
Ashtu thone kur rriten vertet....por mos harro se Djali edhe kur martohet kerkon te gjej serisht karakterin e te emes tek nusja...dhe kjo eshte e vertetuar tushe....
gjithashtu mos harro se dashuria e pare per djalin eshte NENA.....na vjen mire sna vjen mire ..kjo eshte e verteta

djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 16-12-2011, 12:50:31
djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

Te drejte ke..... sa i urrej te tille cunash qe bejne cfare i thone nuset.......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#31 ne: 16-12-2011, 12:54:54
djemte jane me toca, kur martohen harrojne jo nenen po dhe baben mi tushe

per baben sma nih fort le ta harrojne...por une ta jap me shembuj qe nuk eshte keshtu,.....mos me luj menc se kam 11 vjet qe jetoj me kuc e me mac...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32 ne: 16-12-2011, 12:55:19
Te drejte ke..... sa i urrej te tille cunash qe bejne cfare i thone nuset.......

berno me mamin e me babin do jetosh pasi te martohesh??? :P

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 16-12-2011, 13:36:53
berno me mamin e me babin do jetosh pasi te martohesh??? :P

Jo me vjerren dhe me vjerrin LOL LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 29-02-2012, 15:47:23
Eshte emri dhe i njeres ketu. :P

Nora, ose Bora, jane dy emra te bukur :D
Bora po ahh vdes une per kete emer  :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#35 ne: 02-03-2012, 13:34:15
Jo me vjerren dhe me vjerrin LOL LOL

do hyke kollovar mrena

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#36 ne: 31-10-2013, 16:01:11
Shanumaqe

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#37 ne: 14-03-2021, 21:51:10

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 14-03-2021, 21:51:18

Temat e fundit