Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-04-2019, 10:43:43 »

He Erlehta....ca si pse? LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 07:33:19 »

Ca nuk ban vaki 😂
E hy me shpesh mishel 🤩😍
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 27-03-2019, 07:27:01 »

 LOL LOL LOL


Une do vete ti bej ca analiza per te zbuluar nga ,kush, si ka ngjare .....mos padashje na kane interferuar valet e komshiut :P
Postuar nga: Monique
« ne: 27-03-2019, 07:23:09 »

E qepa une LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 07:19:35 »

Opo fix moj fix 😍😁😂
Postuar nga: Monique
« ne: 26-03-2019, 22:35:10 »

E preve me thike ti?
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2019, 22:30:33 »

Apsolut 😍😍
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-12-2013, 20:47:37 »

Ose e thene ndryshe

Femija pasqyra prindit
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-12-2013, 20:46:42 »

Fiks .... shoh time bije kujt i  ngjan kaq kokete dhe karagjoze????
Postuar nga: erlehta
« ne: 28-12-2013, 19:12:23 »

Po  :)