Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 11-01-2020, 19:26:31 »

une bej perjashtim nga kjo..nuk me behet vone  per tjeret. ;)
Postuar nga: Parloté
« ne: 11-01-2020, 17:54:50 »

E përkrahë edhe unë, si nga shkenca ashtu dhe nga përvoja lol.
Nga shkenca, meshkujt janë gjak nxehtë që bie ndesh me ftohtin. Nga përvoja, mami, mi vesh çorapët se vdiqa 😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 11-01-2020, 17:27:28 »

Une vazhdoj të përkrahë studimin  :D
Postuar nga: Elegance
« ne: 15-01-2007, 07:20:26 »

Epo neve na rri ngritur përherë juve me raste  :D)


Hahahahaha moj Capkene. Nuk ta ka fajin lulka jo. Ne gjithmone ngritur na rri, ke te drejte (gjoksi qe te mos keqkuptohemi). ;)
Postuar nga: Capkenja
« ne: 13-01-2007, 20:13:20 »

Hajt hajt, se nuk keni vetëm ju gjëra për te ngritur. :D :D
Epo neve na rri ngritur perhere juve me raste  :D)
Postuar nga: Bekimi
« ne: 13-01-2007, 16:26:29 »


Pastaj një te ngritur t'i bëjmë gjoksit ne apo te luajme pak me te, dhe eksitohen menjehere partneret tanë. LOL

Hajt hajt, se nuk keni vetem ju gjera per te ngritur. :D :D
Postuar nga: wiliams
« ne: 13-01-2007, 10:39:36 »

Ahhh kjo me vend....nejse po nuk patem gjoksin levizim pjesë te tjera te trupit.Çunat çik duan një pickim dhe hopa...kurse nehhh u del gjuha një pellembe jashtë sa te na jap atë qe duam !
po po...Capkene. ;).biles jo vetem na del..por nganjehere mezi e fusim brenda :S(gjuhen qe mos te keqkuptohemi..) hmmmmm:
Postuar nga: Capkenja
« ne: 12-01-2007, 19:33:25 »

Ahhh kjo me vend....nejse po nuk patem gjoksin levizim pjese te tjera te trupit.Cunat cik duan nje pickim dhe hopa...kurse nehhh u del gjuha nje pellembe jashte sa te na jap ate qe duam !
Postuar nga: Elegance
« ne: 12-01-2007, 02:58:34 »

ne seks po. ;).është e vërtetë. hmmmmm:.duhet ta pranojmë.. hmmmmm:


Pike shume e mire qe solli williams. Ne jemi shume me rezistente ne shtrat. Eshte e vertete, s'e mohoni dot. Mgjth s'u ve shume faj cunave qe s'na rezistojne dot sepse come on, neve jemi gjinia me e bukur. :P Pastaj nje te ngritur t'i bejme gjoksit ne apo te luajme pak me te, dhe eksitohen menjehere partneret tane. LOL
Postuar nga: Elegance
« ne: 12-01-2007, 02:56:42 »

Buhahahahaha! Grate janë numri 1 për ankesa, duke nisur qe nga ajo me e rendomta - dhimbja e kokës :D - e deri te me te fandaksurat - si për shembull se i humbi corapja qe s'e kishte patur ndonjëherë! LOL


Une mendoj se nese thone qe u dhemb koka, ne shumicen e rasteve U DHEMB ne te vertete, keshtuqe nuk ben mire te paragjykojme kot. Fundja vajzat gjithnje e kane patur jeten me te veshtire sesa meshkujt dhe si rrjedhim u dhemb koka shume me teper e me shpesh.

Sa per punen e corapeve, eshte krejt e pavlere, ne mos i humbasin burrat - corapet - nuk i humbet asnjeri, madje edhe bluzat, boxer-at, apo me-the-te-thashe. LOL