Grate me rezistente se burrat! - Familja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Grate me rezistente se burrat!

Grate me rezistente se burrat!

· 22 · 3239

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

ne: 18-11-2006, 13:59:29
Vertet gruaja apo femra ne pergjithesi ka natyre te brishte dhe eshte shume me ndjeshme se burrat.

Por studimet kane treguar se ato jane me te forta se burrat ndaj  te ftohtit.
Burrat ankohen me shume se grate.
Burrat qendrojne me teper te shtrire ne shtrat kur jane te ftohur.
Burrat i vizitojne spitalet me shume se grate.

Ja keta jane burrat moj gra :D

#1 ne: 18-11-2006, 14:55:05
Avash erlehta avash..mos e ke llafin per burrin tend ti..se nuk jemi keshtu neve jo..te pakten une jo njehere.. hmmmmm:

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 18-11-2006, 18:09:12
Avash erlehta avash..mos e ke llafin për burrin tënd ti..se nuk jemi kështu neve jo..te paktën unë jo njëherë.. hmmmmm:

o willi nuk e ka thene erlehta ate por studiuesit britanik.  Erlehta vetem sa e shkroi.#3 ne: 15-12-2006, 20:04:03
po burrat angleze po..jane me gra se grate tona shqiptare..vetem ne konstruksion biologjik ndryshojne... hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-12-2006, 20:55:12
Mire e ke thene. :D

#5 ne: 15-12-2006, 20:57:32
Mirë e ke thënë. :D
po Bekim se une kam patur nje burre anglez per grua . :S.po u divorcuam..shyqyr qe nuk bente femije.. ;)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-12-2006, 02:43:40
Burrat ankohen me shumë se gratë.

Buhahahahaha! Grate jane numri 1 per ankesa, duke nisur qe nga ajo me e rendomta - dhimbja e kokes :D - e deri te me te fandaksurat - si per shembull se i humbi corapja qe s'e kishte patur ndonjehere! LOL

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 18-12-2006, 21:55:39
Buhahahahaha! Grate janë numri 1 për ankesa, duke nisur qe nga ajo me e rendomta - dhimbja e kokës :D - e deri te me te fandaksurat - si për shembull se i humbi corapja qe s'e kishte patur ndonjëherë! LOL

Behet fjale ndaj te ftohtit dhe jo ndaj corapeve :D :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 19-12-2006, 01:01:29
cuna bbajeni me shendet ...ate qe e kemi e kemi jemi me rezistente se ju :P

#9 ne: 19-12-2006, 08:39:06
ne seks po. ;).eshte e vertete. hmmmmm:.duhet ta pranojme.. hmmmmm:

#10 ne: 11-01-2007, 17:14:25
Buhahahahaha! Grate janë numri 1 për ankesa, duke nisur qe nga ajo me e rendomta - dhimbja e kokës :D - e deri te me te fandaksurat - si për shembull se i humbi corapja qe s'e kishte patur ndonjëherë! LOL
Po mire ty kur te dhemb koka nuk ankohesh..shiko po i dhembi gruas koka dic kerkon ajo se kot nuk ben ashtu..e gjeni vet ju se jeni te mencur !

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 12-01-2007, 00:46:40
Po mirë ty kur te dhemb koka nuk ankohesh..

Shume rralle.

shiko po i dhembi gruas koka diç kërkon ajo se kot nuk bën ashtu..e gjeni vet ju se jeni te mencur !

Ate nuk e di une... Gruas mund t'i dhembe vertet koka - atehere le te pije nje aspirine apo Tylenol, jo te me mbaje fjalim - ose i "dhemb zemra" (lexo: ndjen mungese interesimi nga ana ime) dhe kerkon te me terheqe vemendjen, ose ka ndonje gje tjeter.

Gjithsesi, mbetem i mendimit se femrat jane numri 1 per ankesa. Meshkujt dine t'i shtrengojne dhembet.

Natyrisht, ka edhe perjashtime.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 12-01-2007, 02:56:42
Buhahahahaha! Grate janë numri 1 për ankesa, duke nisur qe nga ajo me e rendomta - dhimbja e kokës :D - e deri te me te fandaksurat - si për shembull se i humbi corapja qe s'e kishte patur ndonjëherë! LOL


Une mendoj se nese thone qe u dhemb koka, ne shumicen e rasteve U DHEMB ne te vertete, keshtuqe nuk ben mire te paragjykojme kot. Fundja vajzat gjithnje e kane patur jeten me te veshtire sesa meshkujt dhe si rrjedhim u dhemb koka shume me teper e me shpesh.

Sa per punen e corapeve, eshte krejt e pavlere, ne mos i humbasin burrat - corapet - nuk i humbet asnjeri, madje edhe bluzat, boxer-at, apo me-the-te-thashe. LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-01-2007, 02:58:34
ne seks po. ;).është e vërtetë. hmmmmm:.duhet ta pranojmë.. hmmmmm:


Pike shume e mire qe solli williams. Ne jemi shume me rezistente ne shtrat. Eshte e vertete, s'e mohoni dot. Mgjth s'u ve shume faj cunave qe s'na rezistojne dot sepse come on, neve jemi gjinia me e bukur. :P Pastaj nje te ngritur t'i bejme gjoksit ne apo te luajme pak me te, dhe eksitohen menjehere partneret tane. LOL

#14 ne: 12-01-2007, 19:33:25
Ahhh kjo me vend....nejse po nuk patem gjoksin levizim pjese te tjera te trupit.Cunat cik duan nje pickim dhe hopa...kurse nehhh u del gjuha nje pellembe jashte sa te na jap ate qe duam !

#15 ne: 13-01-2007, 10:39:36
Ahhh kjo me vend....nejse po nuk patem gjoksin levizim pjesë te tjera te trupit.Çunat çik duan një pickim dhe hopa...kurse nehhh u del gjuha një pellembe jashtë sa te na jap atë qe duam !
po po...Capkene. ;).biles jo vetem na del..por nganjehere mezi e fusim brenda :S(gjuhen qe mos te keqkuptohemi..) hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 13-01-2007, 16:26:29

Pastaj një te ngritur t'i bëjmë gjoksit ne apo te luajme pak me te, dhe eksitohen menjehere partneret tanë. LOL

Hajt hajt, se nuk keni vetem ju gjera per te ngritur. :D :D

#17 ne: 13-01-2007, 20:13:20
Hajt hajt, se nuk keni vetëm ju gjëra për te ngritur. :D :D
Epo neve na rri ngritur perhere juve me raste  :D)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 15-01-2007, 07:20:26
Epo neve na rri ngritur përherë juve me raste  :D)


Hahahahaha moj Capkene. Nuk ta ka fajin lulka jo. Ne gjithmone ngritur na rri, ke te drejte (gjoksi qe te mos keqkuptohemi). ;)

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 11-01-2020, 17:27:28
Une vazhdoj të përkrahë studimin  :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 11-01-2020, 17:54:50
E përkrahë edhe unë, si nga shkenca ashtu dhe nga përvoja lol.
Nga shkenca, meshkujt janë gjak nxehtë që bie ndesh me ftohtin. Nga përvoja, mami, mi vesh çorapët se vdiqa 😂

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#21 ne: 11-01-2020, 19:26:31
une bej perjashtim nga kjo..nuk me behet vone  per tjeret. ;)

Temat e fundit