×
Hyrja
Profili

Jeta bashkëshortore, problemet dhe zgjidhja e tyre

Jeta bashkëshortore, problemet dhe zgjidhja e tyre

· 101 · 23436

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#75 ne: 21-10-2009, 22:43:56
kush nga keta antaret qe kane shkruar ketu kane jete bashkeshortore qe te flasim me konkretisht?

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#76 ne: 22-10-2009, 13:09:48
a perfshihen ketu edhe ata qe kane bashkejetuar, dmth pa martese? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#77 ne: 22-10-2009, 13:11:53
a perfshihen ketu edhe ata qe kane bashkejetuar, dmth pa martese? :D

ncuq ndrysho bashkejetesa me jeten martesore keshtu qe dil nga tema ti :P

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#78 ne: 22-10-2009, 13:15:29
OK kush do te martohet me mua qe te mund te kycem te kjo tema, dhe ate per inat te Shej? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#79 ne: 22-10-2009, 13:19:40
hahahaaaaa  :)

 • Postime: 877
notorious
#80 ne: 21-11-2009, 13:16:01
Nuk ka gje me te mrekullueshme se sa momenti kur pas nje konflikti njeri i kerkon te palur tjetrit, dhe tjetri e ndjen se dhe ai ka gabuar dhe kerkon te falur

tipike femer, qe kerkon sherrin dhe aty ku s'egziston... thjeshte per te degjuar me veshe fjalen ''me fal''

nejse,

keshtu ndodh me te gjith, s'eshte se te tjeret rrine me sopat ne dore kur bejn debat me bashkeshorten apo me ate qe bashkejetojn, pra eshte normale bile dhe ne ato fiset e humbura ne amazonia, ndryshe seksi femer do te qe sterminuar me kohe

un them qe bashkejetesa me martesen s'kan shume ndryshim... te paret ne te shumten e rasteve e bejne te dyten thjeshte per pasuar tek e treta

e treta eshte femija.

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
Amy A.
#81 ne: 24-09-2010, 18:30:51


un them qe bashkejetesa me martesen s'kan shume ndryshim... te paret ne te shumten e rasteve e bejne te dyten thjeshte per pasuar tek e treta

e treta eshte femija.

Ndajme te njejtim mendim , i perforcuar edhe nga eksperienca personale. 

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#82 ne: 06-09-2011, 13:28:56
mardhenia me e mire mes nje cifti eshte qe secili te jetoje vec e vec dhe te rrine bashke vetem kur eshte momenti pallimit...kjo eshte marredhenia me jetegjate mes nje cifti :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#83 ne: 06-09-2011, 16:18:07
Nuk ka probleme nqs gruja e mban gojen kycur :D se grate e sjellin sherrin ne shtepi  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#84 ne: 07-09-2011, 09:34:19
lum ai burre qe te ka ..ose do kete.. :perqafim

 • Postime: 168
altinmurati
#85 ne: 22-02-2012, 15:56:44
Un sa her zihem me grun i dergoj nji SMS ne Celular ku i them "Dil shpejt ke kjo tema tek Zeriyt qe te zgjidhim problemet".

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#86 ne: 22-02-2012, 16:00:49
LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#87 ne: 27-02-2012, 14:44:21
lum ai burre qe te ka ..ose do kete.. :perqafim

Me ka ore me ka,po hajde llafosu ti me te thote me mire mos te kem  :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer
erlehta
#88 ne: 14-06-2013, 18:15:16
Un sa her zihem me grun i dergoj nji SMS ne Celular ku i them "Dil shpejt ke kjo tema tek Zeriyt qe te zgjidhim problemet".
LOL

Kur jane tipa te veshtire e problemet e medhaja, as Zoti nuk te ben derman

 • Postime: 12743
Mishel...............
#89 ne: 14-06-2013, 18:48:35
Nuk ka probleme nqs gruja e mban gojen kycur :D se grate e sjellin sherrin ne shtepi  :D

po ti e mban gojen myll? lol

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#90 ne: 23-07-2013, 23:27:58
po e mban..vetem kur ha buke e hap..e kam te sigurte :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#91 ne: 24-07-2013, 11:54:32
Problemet na nxjerrin ne pah reagimet tona te ndr.dhe aty kuptojme dhe dalin gjera qe s'i njihnim me pare

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#92 ne: 31-10-2013, 15:36:18
seriozisht e ke ti moj? :S

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#93 ne: 31-10-2013, 15:37:45
Jo..realisht  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#94 ne: 31-10-2013, 15:43:01
une me 21 grate qe kam patur e kam kalu shume mire.. :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#95 ne: 31-10-2013, 15:48:40
Kur ke shume eshte me mire  :D
me nje te gjen belaja  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#96 ne: 02-11-2013, 21:08:34
une me 21 grate qe kam patur e kam kalu shume mire.. :P

ti qenke per rekord gines

 • Postime: 12743
Mishel...............
#97 ne: 02-11-2013, 21:09:48
Ate nigjo ti o shej...ai zor te kete nje :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#98 ne: 02-11-2013, 23:01:38
i kam patur..se ne fakt tani jam singell :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#99 ne: 03-11-2013, 08:38:02
i kam patur..se ne fakt tani jam singell :P


Po pret mua te pleqerohemi lol
 

nje flete ditari nga jeta e per

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:40:16
nga InfoZ
Jeta Osh Qef lajmet e fundit

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:46:39
nga InfoZ
Jeta eshte qef

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:46:08
nga InfoZ
Film Dokumentar - Jeta e profetit Muhammed a.s

Nisur nga M A XRubrika Forumi Islam

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:57:49
nga M A X
Si eshte jeta ne Abu Dabi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 20:33:31
nga M A X