Natyra e femrës dhe llojet e tyre - 3 - Familja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Natyra e femrës dhe llojet e tyre

  Natyra e femrës dhe llojet e tyre

  · 46 · 17040
  *


  #40 ne: 23-06-2006, 13:12:52

  Ka 2 lloje femrash-ato qe flasin shumë dhe ato qe nuk  pushojne së foluri....me "te mirat" janë janë këto te llojit dytë.... :puth ><


  Une nuk pushoj kurre se foluri sic thone te tjeret por nuk kuptoj dot sec cfare doni te thoni me kete!

  #41 ne: 24-06-2006, 04:31:09
  E kupton. :P..e kupton çapkene. :P.po nuk ke patur kohe ta mendosh mirë me duket.. ;)

  • Postime: 335
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #42 ne: 06-08-2007, 23:05:24
  femra eshte mbi te gjitha nene,natyre...diell e hene,nate e dite,ajer e uje,zjarr e toke.femra eshte unike ne femerimin e saj e si cdo person unik,presanton vec veten e jo kategorine

  • Postime: 12444
  • Karma: +31/-8

  #43 ne: 25-06-2012, 09:26:28
  Femra???

  Natyra e femres eshte shume konfliktuale dhe si rrjedhoje luftrat me te medha ne bote jane bere me shkas Femren..edhe pse ne vetvete kane patur tjeter arsye e qellim


  Por Femra eshte qenia me e bukur dhe me e dashur per cdo kend!!

  • Postime: 1416
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #44 ne: 30-03-2013, 21:47:34
  Femra ka fut shejtanin ne shishe ,kjo ne kuptimin e mire te fjales .

  #45 ne: 10-02-2020, 18:39:41
  Llojet e femres jane po aq sa ato te meshkujve. Nga shenjtoret deri te bitch te verteta.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: