Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Rommel
« ne: 29-03-2019, 23:07:38 »

Eh sa keq per ate gruan nga Bangladeshi, te ishte nga Shqiperia se do ishte me fat, do merrte cekun me para nga shteti... ;)
Postuar nga: Monique
« ne: 29-03-2019, 07:48:18 »

E i gjo ashtu LOL ...Elbasan hesapi mo :P
Postuar nga: M A X
« ne: 29-03-2019, 07:47:25 »

Ate Bangladesh e lexova si i fshat i Elbasanit e s'u çudita hic lol lolBradashesh e more ti. :D
Postuar nga: Monique
« ne: 29-03-2019, 07:46:21 »

Kjo ka qene fiks si ajo shprehja "Kreje te shpetosh tjatren"
Po kur ske dy si i bohet :P
Postuar nga: Frank
« ne: 29-03-2019, 07:44:31 »

Jo po rri e lodhu kot nje jete te tere, fap fap per 9 muaj dhe hec aty fle mendjen.🤪🤪🤪🤪
Postuar nga: Monique
« ne: 29-03-2019, 07:39:26 »

Ate Bangladesh e lexova si i fshat i Elbasanit e s'u çudita hic lol lol

Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 23:35:37 »

Një nënë me dy mitra ka sjellë në jetë dy binjakë një muaj pas lindjes së fëmijës së parë. Arifa Sultana, 20 vjeç, nga Bangladeshi prej një muaji kujdesej për djalin e saj, të lindur përpara kohe. Por 26 ditë më vonë ajo u trondit kur i shpërthyen ujërat e përsëri. Gruaja shkoi me urgjencë në spital, në lagjen “Jessore’. Mjekët u habitën kur zbuluan se kishte edhe dy foshnje të tjera që ishin gati për të ardhur në jetë në atë moment.

U zbulua se gruaja kishte një mitër të dyfishtë – një gjendje shumë e rrallë që një grua mund të ketë që nga lindja pa e kuptuar.

Sheila Poddar, një gjinekologe që trajtoi gruan, i tha AFP se nëna e tashmë 3 fëmijëve  nuk e kuptoi se ishte ende shtatzënë me binjakët. ‘Ujërat e saj shpërthyen pas 26 ditësh pas lindjes së fëmijës së parë dhe ajo nxitoi tek ne’. /top channel