×
Hyrja
Profili

Si të mbash gjallë një martesë !

Si të mbash gjallë një martesë !

· 29 · 4605

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#25 ne: 14-12-2013, 22:36:22
ne fakt eshte nje formule..por te rralle jane ata qe e zbatojne..te biesh dakort per cdo gje qe do e thote gruaja(e thjeshte apo jo?... :D

  • Postime: 12743
Mishel...............
#26 ne: 14-12-2013, 23:12:40
ne fakt eshte nje formule..por te rralle jane ata qe e zbatojne..te biesh dakort per cdo gje qe do e thote gruaja(e thjeshte apo jo?... :D

As ajo nuk do donte qe ti te bije dakort ne cdo gje....kjo do sillte monotoni dhe si rrjedhoje edhe gjera te tjera

Nuk i gjindet robit kollaj karari

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#27 ne: 27-12-2013, 17:54:25
te mbash gjalle nje martese, ne nje vend buze rruges si ky yni, dmth ku nuk ka higjene kulturore, ku nuk ka oksigjen te lire familjar por duhet te lodhesh duke e prodhuar,, levizja ne vende te tjera( shetitjet turistike), aventurat me shoqen e Jetes, ngacmimi i klitorit te erosit familjar, vatres, duke blere shpesh gjera te reja, te shtrenjta, duke mbajtur pasterti, rregull nese je i varfer. kurse jete ben edhe qeni por nuk e din se c'eshte

  • Postime: 12743
Mishel...............
#28 ne: 27-12-2013, 18:33:37
Ja ktu i bashkangjitem ciarlit dhe pa sforco e kuptova c'desh te thosh
 

urime per pervjetor martese

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:47:58
nga InfoZ
Disa hapa të nevojshëm për një martesë të shëndetshme pas lindjes së fëmijëve

Nisur nga M A XRubrika Familja

Postimi i fundit 14-05-2019, 18:23:54
nga M A X
10 rregulla per nje martese (pothuajse) perfekte

Nisur nga ShejRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 07-01-2012, 07:25:24
nga ßåßy ღ
Miq "të gjallë aq sa duhet"

Nisur nga M A XRubrika Diapazon

Postimi i fundit 24-09-2011, 00:25:19
nga M A X
Serbi që varroste njerëz të gjallë

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 15-08-2011, 13:44:04
nga gefi