Festivale dhe Koncerte

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rubrike rreth festivaleve kombetare e koncerte popullore.

looking
04-12-2019, 01:08:53

Koncerte shqiptare neper bote

Koncerte te vipave shqiptare neper bote
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AlbCoder
05-11-2013, 10:56:34

28 Nentor 2013 Poni dhe Artiola Toska ne Twist ( Saronno ) VA

Njoftoj te gjith Shqiptaret qe ndodhen reth Milano-se Per Biletat mund te me kontaktoni ne shpberisha(at)gmail.com.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Dora, olti

Festivali i 50-të në RTSH

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

UrL
20-10-2011, 10:33:46

Te mbeshtesim Orgesa Zaimin ne Eurovision Song Contest Swiss 2012

Te dashur miq, per te votuar Orgesen ne konkurimin per Switzerland Eurovision 2012, mund te veproni si me poshte (me vone do te mundohemi te sjellim dhe nje video tutorial)... JU KUJTOJME SE VOTIMI ZGJAT DERI NE 30.10.2011Shkoni ne faqen

M A X
26-06-2011, 22:15:50

12 vjeçarja nga Gjakova fiton festivalin për fëmijë

 Festivali i 49-të Mbarëkombëtar i këngës për Fëmijë, i mbajtur për tre ditë me radhë në teatrin "Migjeni" të qytetit të Shkodrës, përfundoi mbrëmë vonë, duke nxjerrë fituese 12 vjeçaren nga Gjakova e Kosovës, Shpresarta Sadriu. Pas dy ditëve të para, ku u interpretuan 34 këngë, nga 17 në secile...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Anastasis

EUROVISION 2011

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-07-2010, 20:37:37

Festivali mbarëkombëtar “Tingujt e zemrës”

“Shote Galica” rrëmbeu çmimin e madhFestivali mbarëkombëtar i instrumentalisteve të vegjël popullor “ Tingujt e Zemrës”, u mbajt këto ditë në Fushë-Arrëz, para një numri rekord të dashamireve, ku u shfaqën performanca dhe aktiviteteve të shumta kulturore.

Amy A.
21-07-2010, 18:43:06

Video Fest Muzikor 2010

Dafina Zeqiri fituese  e “Videofestit Muzikor”“Amazing Girl” i Dafina Zeiqirt, është videoklipi që të hënën e 31 Majit, 2010 ia doli të “rrëmbejë” çmimin kryesor të edicionit të tetë të Videofestit Muzikor. Në garë për këtë çmim ishin edhe video...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
16-07-2010, 22:46:32

Sarande, zhvillohet Festivali i Orkestrave Frymore

Festivali i Orkestrave Frymore i zhvillua ne Sarandë për 5 netë me radhë, ka ulur siparin. Ne te moren pjese rreth 500 artistë nga 21 formacione frymore. Sipas drejtorit artistik të Festivalit, Edmond Doko, risia e këtij eventi ishte prania e 4 formacioneve të rinje dhe karakteri ndërkombëtar që...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Dora, Trendafili i kuq

Top Fest 7

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Trendafili i kuq

Sanremo

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Aktina, Albanito

Festivali i 46-te i Kenges ne RTSH !

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
04-02-2010, 20:13:14
Pershendetja jam Aktina me fal nese dikush eka instrumentalin e kenges zemren e lam peng Olta Boka.
Qe ku o... Shkarkoje nga youtube tashi, me youtube downloader ose nai program tjeter edhe kjo ishte. ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: artemisa, Trendafili i kuq, Dor-ina

" EUROVIZION 2009 "

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: efewfdes, BeRni, DjTerenc

Top - Fest 4 !

efewfdes
25-07-2008, 11:44:53
 ma te mirt ejni po rrej
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

SocialNetwork
11-06-2008, 15:22:42

James Blunt koncert ne Tiranë

Ne date 17 Qershor James Blunt koncert ne Tiranë te stadiumi QEMAL STAFA , ky koncert mundësohet nga Living Room Club, Top-Channel etj biletat i gjeni tek Living Room dhe tek hyrja e stadiumit QEMAL STAFA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Albanito, erlehta, artemisa

" Eurovizion 2008 "

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe