Festivale dhe Koncerte - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rubrike rreth festivaleve kombetare e koncerte popullore.

*
Hylli
16-05-2005, 11:13:11

"Vajza e valeve" zen vendin e dyte ne Gjermani

Ansambli i Këngëve, çmim të dytë në GjermaniA. MileKori i Ansamblit Kombëtar të Këngëve dhe Valleve ka fituar çmimin e dytë në festivalin "Horizont 2005" të zhvilluar në Gjermani. Ky festival, ku kanë marrë pjesë më shumë se 30 vende nga e gjithë bota është zhvilluar në Limburg të Gjermanisë, ng...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe