Kenga Magjike 2019 - Festivale dhe Koncerte

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kenga Magjike 2019

Kenga Magjike 2019

· 3 · 488

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-12-2019, 11:07:17

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.
Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”. Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 13-12-2019, 18:23:10
Per shijen time, zero ☹️

  • Postime: 3259
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-12-2019, 08:49:49
U be vite qe nuk shikoje Festivale, prej kur e mora vesh qe fituesi i nje festivali diheshte prej ne muajn Gushte.

Temat e fundit