×
Hyrja
Profili

Kenga Magjike 2019

Kenga Magjike 2019

· 3 · 298

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-12-2019, 11:07:17

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.
Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”. Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 13-12-2019, 18:23:10
Per shijen time, zero ☹️

  • Postime: 3256
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2 ne: 14-12-2019, 08:49:49
U be vite qe nuk shikoje Festivale, prej kur e mora vesh qe fituesi i nje festivali diheshte prej ne muajn Gushte.

 

kenga magjike cmimet

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:09
nga InfoZ
Kenga Haziri (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 15-07-2020, 22:13:13
nga InfoZ
Kenga magjike 2012 dhe 2013 itunes quality

Nisur nga gruuveRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 27-12-2013, 13:24:30
nga djhenri
Kenga Magjike 2012

Nisur nga DoraRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 24-09-2012, 15:56:51
nga Dora
Kënga e dashurisë e J. Alfred Prufrock

Nisur nga dreammRubrika Letersia Boterore

Postimi i fundit 24-05-2012, 11:48:15
nga dreamm