×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 14-12-2019, 08:49:49 »

U be vite qe nuk shikoje Festivale, prej kur e mora vesh qe fituesi i nje festivali diheshte prej ne muajn Gushte.

Postuar nga: erlehta
« ne: 13-12-2019, 18:23:10 »

Per shijen time, zero ☹️
Postuar nga: M A X
« ne: 09-12-2019, 11:07:17 »

https://youtu.be/vSAj1FO-1gw
Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.
Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”. Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.