Mbresat Nga Koncerti i mbajtur ne Shkup - Festivale dhe Koncerte

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mbresat Nga Koncerti i mbajtur ne Shkup

Mbresat Nga Koncerti i mbajtur ne Shkup

· 1 · 739

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 27-07-2006, 11:58:24
 Vajza  nga  gjith  trevat  Shqipetare  jam  nje  djal  nga  Kosova  e  kisha  pas  deshir  te  di  se  si  keni  kaluar  ne  Koncertin  e  mbajtur  ne  Shkup  nga  nje  grup  Rock  --WHITESNAKE --
 ju  uroj  qaste  te  bukura  dhe  shpresoj  herave  tjera  keto  lloje  Koncerte  ta  marshojn Kosoven  dhe  Shqiperin  PERSHENDETJE  NGA  dREAMNik

Temat e fundit