TOP FEST 3 - Festivale dhe Koncerte

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Kush ka merituar cmimin e madh 10.000€ ne TOP FEST 3???

Alban Skenderaj feat. Kthjellu
78 (37.5%)
Produkt 28
31 (14.9%)
Stine
20 (9.6%)
Shpat Kasapi
13 (6.3%)
Nora Istrefi
25 (12%)
Malda Susuri
2 (1%)
Tuna & Jonida Maliqi
13 (6.3%)
Anjeza & Niku
13 (6.3%)
K-OS
10 (4.8%)
LRC
3 (1.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 133

TOP FEST 3

TOP FEST 3

· 283 · 38224

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1

ne: 14-12-2005, 13:05:52
Tung te gjithve kan filluar promovimet per kenget pjesemarrse ne TOP FEST 3!!! Cdo dite ne ora 15.35 ne Top-channel tregohen kenget dhe kengetaret...
Shpresoj qe dhe ju keni ndegjuar ndonje kenge, dhe per ate ju lutem bisedoni ketu se cilla ju ka pelqy ma shume.
Dhe si moderatore do te filloj: Mua me pelqeu me se shumti deri tash Berkani!!! Mendoj se prap ne festivalin Top Fest eshte qetur ne yj i ri!!!

Ju pershendes dhe shume argetim
Bleriana
« Editimi i fundit: 30-01-2006, 11:09:45 nga BESIM »

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-12-2005, 07:23:40
Po qa ka te reja do na i thuash tii? :P

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-12-2005, 03:58:06
mua me pelqeu shum kenga larg e p28 dhe gjithashtu e lezetshme ishte kenga cdo nat e elvis tenko

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1

#3 ne: 17-12-2005, 04:51:33
Dhe mua me pelqeu kenga e produkt28 por dhe ajo e Berkanit ishte mjaft interesante...

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 18-12-2005, 08:50:59
Kush na e gjen kengen nga Top-Fest te atij cunit nga MAqedonia Berkanit?

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 07-01-2006, 11:24:07
top fest 3 ka filluar dhe kan dal yje te rinje mua me pelqyen disa kenge siç jan ket me posht Brekanit:produkt 28:dhe nhe kenge qe nuk ja di titullin por tek refreni thot tregoma pak stilin tend jan 5 çuna

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 07-01-2006, 11:41:54
ajo konga titullohet sensuale dhe e kendojn ca cuna prej lezhe, por emrin atij grupi nuk ia di. kenga larg edht njesh . kush e di ku mund ta gjej?

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 08-01-2006, 00:22:14
a dini gje ca date eshte nata finale e top fest 3-shin?

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-01-2006, 03:02:52
Kush jane kta 5-cja lezhjane more...
LRC? ( jo per gje po i kam lene 4 une keta :D :D)

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 08-01-2006, 06:40:34
po lrc mduket se e kishin emrin. pes mduket se ishin sesht se i kam pa me shum vemendje......

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 24-01-2006, 04:59:35
po na vendosni ndonje kenge ne mp3 te top fest

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 24-01-2006, 18:39:41
ata cunat nga lezha..dmth grupi LRC..jane 4 cuna..dhe kenga qe kane kendu tek festivali top-fest titullohet sensuale..sa do doja ta degjoja..ose ta shikoja :O

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-01-2006, 14:38:25

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 29-01-2006, 14:47:42
Nese dikush nga ju i di titujt e kengeve dhe emrat e kengetareve qe i kendojn leti shkruajn ketu se do mundohem ti gjej ato kenge.

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 29-01-2006, 15:06:44
01. Nora Istrefi - Nuk mundem ,
02. Emira Ademi - Ti je mbret ,
03. Ilire Syla - Nje kafetin ,
04. Berkani - Ekstravagante ,


Une keto tash per tash i di ndoshta do me kujtohen te tjerat edhe do i shkruaj ,  ;)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 29-01-2006, 15:15:35
Bertani - Extravagante

Shkarko

Alban Skenderaj - Kthjellu

http://www.megaupload.com/?d=2DY1ZTUJ

« Editimi i fundit: 30-01-2006, 11:10:27 nga BESIM »

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 31-01-2006, 11:59:32
Tung!                                                                                                                  A mund te me ndihmoni te gjej titullin e kenges qe kendon Agim Poshka ne Topfest?

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 31-01-2006, 12:27:47
Albanian Mambo e ka titullin

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 31-01-2006, 14:45:29
Arta Bajrami - 1 mbret dhe 1 mbreteresh ,
Aurora         -  Lady ,

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 31-01-2006, 16:06:18
Berni flm shumë..

« Editimi i fundit: 31-01-2006, 18:39:05 nga Berni »

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 31-01-2006, 18:37:53

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 31-01-2006, 20:18:05
A ka mundesi kengen e produkt 28 -larg...........ju flm

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#22 ne: 31-01-2006, 20:45:14
Po kengen e Albert Popaj? A e ka Njeri?
RRofshi po e patet!

Faleminderit!

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 01-02-2006, 06:21:21
Ka mundesi dikush kengen e Arta Bajramit ne topfest 3 qe e ka kenduar , nuk ia di titullin vetem disa rreshta edhe ate pak di se ne gjys e kam degjuar : Nuk e kuptoj pse me dridhet goja ............ mbreteresh e sdi qka permendte ajo aty .
Po pat mundesi ndonje mire po spati edhe atehere mire
Pershendetje

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 02-02-2006, 18:21:56
Ju ka pëlqyer ndonjë këngëtar i ri ne top festin e këtij viti? A mendoni se ka ndonjë 'alban skenderaj' të ri ne këngët e prezantuara deri sot, qe mund te bëhet një vip ne të ardhmën??
« Editimi i fundit: 04-04-2006, 18:15:11 nga Stafi »

Temat e fundit