"Ditari" - Filmi horror nga Kosova - Filmi Shqiptar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 "Ditari" - Filmi horror nga Kosova

   "Ditari" - Filmi horror nga Kosova

  · 2 · 1399

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 15-12-2020, 14:54:51
   

  Shumë shpejt, Kosova do të ketë projektin e saj të parë filmik të zhanrit horror.

  Filmi i cili do të titullohet “Ditari” është në përfundim të xhirimeve, teksa po realizohet nga regjisori Liridon Beqiri.

  Realizimi i këtij filmi ka vonuar thuajse 4 vite për shkak të mungesës së fondeve monetare teksa regjisori ka deklaruar se ata po përpiqen të përfundojnë filmin me kushtet e tyre./lapsi

  • Postime: 275
  • Karma: +0/-0

  #1 ne: 13-03-2021, 00:17:07

  Temat e fundit