Filmi Shqiptar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kinematografia shqiptare sot dhe dje

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Duaje Emrin Tend

12:51
15-03-2021, 01:40:29
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Te Qafsha Mi Shege Se Ngeli Plonci Var

12:51
15-03-2021, 01:39:49
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Plage te vjetra

12:51
15-03-2021, 01:37:53
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Dimri i Fundit

12:51
15-03-2021, 01:36:07
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Vdekja e Kalit

12:51
15-03-2021, 01:35:04
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Udha e Shkronjave

12:51
15-03-2021, 01:34:22
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Lulekuqe mbi Mure

12:51
15-03-2021, 01:33:25
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Gjeneral Gramofoni

12:51
15-03-2021, 01:32:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Njesiti Gueril

12:51
15-03-2021, 01:30:22
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, shorty, Lepulushja

Femijet e saj

12:51
15-03-2021, 01:28:26
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Flutura Ne Gabinen Time

12:51
15-03-2021, 01:27:30
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Ne pyjet me debore ka jetë

12:51
15-03-2021, 01:26:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1, Lepulushja

Duel i heshtur

12:51
15-03-2021, 01:25:54
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Oshetime ne bregdet

12:51
15-03-2021, 01:24:42
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Komisari i Drites

12:51
15-03-2021, 01:23:46
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Vitet e para!

12:51
15-03-2021, 01:22:59
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Toka jone

12:51
15-03-2021, 01:21:52
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Detyre e posacme

12:51
15-03-2021, 01:20:52
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Tana!

12:51
15-03-2021, 01:20:04
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, bexhet, jonikos

Toke e Pergjakur

12:51
15-03-2021, 01:16:05
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, agundo, a1

Skenderbeu - Filmi Shqiptaro-Sovjetik

12:51
15-03-2021, 01:13:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, vigani985, Tribbiani

2 Krisma ne Paris

12:51
15-03-2021, 01:09:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Kapedani - Film Shqiptar

12:51
15-03-2021, 01:05:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Mengjese lufte

12:51
15-03-2021, 01:02:01
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, AlbNYer, Tribbiani

Liri a Vdekje

12:51
15-03-2021, 01:01:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Malet me blerim mbuluar

12:51
15-03-2021, 00:59:21
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Beni Ecen Vete

12:51
15-03-2021, 00:55:46
.........
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Kur zbardhi nje dite

12:51
15-03-2021, 00:54:46
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, KingS00l, spc

Ata ishin kater

12:51
15-03-2021, 00:53:46
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Montatorja

12:51
15-03-2021, 00:52:42
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, AlbNYer, Syrgjyn

Zonja nga qyteti

12:51
15-03-2021, 00:50:17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Flete Te Bardha

12:51
15-03-2021, 00:48:23
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja, a1

I Teti ne Bronx

12:51
15-03-2021, 00:45:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, a1

Pylli i Lirise

12:51
15-03-2021, 00:44:35
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Gjurma.

12:51
15-03-2021, 00:43:24
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lepulushja

Guximtaret!

12:51
15-03-2021, 00:42:30
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Nentori i Dyte [filmi]

12:51
15-03-2021, 00:39:34
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

"Mundësia e dytë"

12:51
15-03-2021, 00:37:17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, dude, Lepulushja

Prita!

12:51
15-03-2021, 00:32:06
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, dude, erlehta

Kryengritje ne pallat!

12:51
15-03-2021, 00:31:01
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, erossa, Tribbiani

Kur xhirohej nje film.

12:51
15-03-2021, 00:29:10
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, erlehta, shejtania

Filma te Vjeter Shqiptare

1dhe1
14-03-2021, 21:37:36
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, a1

Rrethimi i Vogel

1dhe1
14-03-2021, 21:22:14
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

"Ditari" - Filmi horror nga Kosova

1dhe1
13-03-2021, 00:17:07
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

zhaklinadhimojani_20201214_222812_0.jpg