Fitness


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Mendje e shendoshe ne nje trup te bukur. Tema informative dhe diskutime.

stervitje mengjes.jpg
peshqiri beli holle bark seksi.jpg

Pergjigje nga: olti, erlehta

Si mbahet trupi ne forme?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
18-03-2020, 00:15:44

15 minuta në ditë për vithe të ngritura

Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpinë e saj!Njëkohësisht do të forconi edhe kofshët, ndërkaq me ushtrime të rregullta do të arrini rezultate fantastike. Për të pasur vithe të ngritura dhe të forta nuk është e domosdoshme të shpenzoni shumë para për palestër apo për trajner personal. Mjafton t’i ndiqni udhëzimet nga ky xhirim! Viki t
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200127-135708.jpg
Pergjigje nga: olti

Aktiviteti fizik

M A X
26-01-2020, 16:38:50
 cift duke bere sport aktivitet fizik.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lisa, erlehta

Jogging - Vrap per trup te shendetshem

M A X
26-01-2020, 16:31:13
 vrap vrapim jogging.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-01-2011, 12:34:11

Shumë ushtrime dëmtojnë zemrën

Të thuash që tejkalimi i masës është i dëmshëm për shëndetin nuk është diçka e re.Specialistët thonë gjithmonë se ngrënia e tepërt, pija e tepërt dhe puna e tepërt kanë pasoja negative për organizmin. Por, pak herë është folur për rreziqet e “stërvitjes së tepërt”.Një studim nga shkencëtarë span...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe