Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Shpenzime dhe Perfitime Online

Epoka X
08-01-2020, 12:51:20

15 vjecari Shqiptar qe u be milionier me Dropshipping

Engjëll Berisha është një sipërmarrës i anijeve që fitoi më shumë se 1 milion dollarë në shitje derisa ishte vetëm 15 vjeç. Pa pasur nevojë të bënte një investim paraprak për inventarin e dyqaneve, Berisha ktheu një ëndërr të thjeshtë në të ardhura të cilat i kanë dhënë atij lirinë për të udhëtu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

MisterE
13-01-2014, 11:12:20

Payoneer per Adsense!

A keni ndonje eksperience me www.payoneer.com ?Po mendoja ta shfrytezoj per te marre pagesen e Adsense nepermjet opsionit EFT, por thash te pyes njehere ?Tarifat jane pak te shtrenjta, por te pakten ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
wipper.
28-07-2013, 22:42:10

Pay PAl

ndihm: a mund te regjistrohem ne Pay PAl dhe ta marr Carten ne kosov edhe pse i kam 16 vjeq por kam leternjoftim. me ndihmoni sado pak PLEASE
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: theriki01

Ndihm rreth googleADS

*
theriki01
25-06-2013, 16:58:33
a ka naj ndihm bre :$
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bledian93
23-06-2013, 18:07:53

Si te Fitoni para Duke Klikuar.

Pershendetje, Rastesisht ne youtube Po shikoja mendoni se kjo eshte nje menyre per te bere pak pare ne web ???
Citim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: theriki01, FunGames22

Ndihm rreth googleADS

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bledian93
07-05-2013, 21:00:23

Pyetje RReth Adsense

Doja nje ndihme nga ju Persa i perket ,tek adsense une shikoj nje Page RPM dhe po shikoj qe ty ndryshonte nga 7.34euro ne 5.34 euro , DOja te dija se cfare funksioni ka Page RPM. Faleminderit :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: theriki01

NDIHM Rreth GoogleADS

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, FloriVL, nexhi

KosoftAds. Ia vlen?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
erjonis
21-03-2012, 16:38:48

Mobile Paying Service??

Po mendoj te hap nje faqe ,sherbimet e se ciles te ofrohen kundrejt pageses se kryer me sms ne telefonat celulare.Idea eshte qe pasi te dergohet sms ne nje numer standart(55****) ,klienti te marre nje kod konfirmimi me te cilin do perfitoje sherbimin.Pyetja ime eshte: Si funksionojne keto qendra...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mand1, arbnor76, poshnja

Si ju duket CBeckAds?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

armando4
03-02-2012, 11:32:57

Shorte me 50 dollar per fituesin

Pershendetje Djema.Kam vendosur te bej nje shorte me 50$ per fituesin. Mund te jete nje shorte pak ndryshe nga ata qe jemi mesuar te shikojme :)Per te mar pjese nuk ju mer me shume se 10 mi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-07-2011, 15:46:51

Reklamat në Facebook po shtrenjtohen...

Nëse jeni duke menduar rreth vendosjes së një reklame në Facebook, atëherë filloni të veproni më shpejtë sepse sipas Financial Times, çmim për një reklamë në rrjetin social të Mark Zuckerberg gjatë vitit të fundit ka pësuar një rritje prej 74%, dhe mesa duket kostoja do të vazhdojë me rritje.TBG...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
04-07-2011, 00:47:37

Si te fitoni lek duke bere "like" ne Facebook

Cfare ju duhet? Nje llogari ne facebook, me minimumi 5-6 friend dhe nje foto.Shkojme tek http://www.fanslave.com dhe regjistrohemi. Me pas i japim connect me llogarin ne facebook dhe klikojme like fa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe