Si te fitosh para online - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Shpenzime dhe Perfitime Online

Yeahyeahs
08-06-2011, 22:54:07

Si te pranohesh si CPA Publisher

Pershendetje,Shkrova kete artikull ne shqip ne menyre qe te ndihmoj webmaster-et qe inspirojne te bejne pak para ne Internet :)Artikullin e lexoni tek

Pergjigje nga: epoxi, sh2dow, ALBeagle

Nderfaqja e Adsense ndryshon pamje

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
06-08-2010, 00:36:08

Adscend Media

Nje tjeter alternative ndaj CPALead.Adscend Media eshte nje tjeter sherbyes CPA te cilin mund ta perdorni ne faqet tuaja.
Citim
Adscend Media is not your typical affiliate network. While every...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-08-2010, 00:34:35

MaxBounty

Mqs shume vetave po u mbyllin llogarite ne CPALead, ateehere nje alternative e mire eshte MaxBounty. http://maxbounty.com
Citim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:31:54

FileMo – $10 për 1000 shkarkime

Filomo.com paguan për shkarkime siq paguaj shumë faqe të tilla.Vështrimi i Përgjithshëm:* Ata ju paguajnë $10 për 1000 shkarkime!* Ata ju japim 10% për çdo hyrje të përdoruesve premium si një BONUS!* Ju merrni 10% nga bashkëpunëtorët te fituara si referues.* Të gjitha shkarkime n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:30:32

Fito para me INBOX DOLLAR

Sot do te mesojme se si mund te perfitojme nga sherbimet e majme te kompanise :Nuk eshte e veshtire ditet e sotme te besh pak $$, mjafton pak kohe dhe shume deshire per t’i arritur keto. Le te fillojme :Ju mund te rregjistroheni nga KETU ne menyre qe te filloni duke bere $$.Ne fillim do t’ju par...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:28:23

Fitoni para me IPKO Visa Kartele

 Fitoni para duke referuar shoqërinë dhe familjen për IPKO Visa Prepaid Kartelë.Jeni gati të fitoni para? Tregoji shoqërisë tuaj për IPKO Visa Kartelë dhe ne do të ju paguajmë…Janë dy mënyra se si të bëni para me IPKO Visa Prepaid Kartelë:1). Dërgojani familjes dhe shoqërisë adresën referuesed...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:27:23

Hits4Pay e lehtë për të fituar lek

Me Hits4Pay është e lehtë për të fituar disa para ekstra duke vizituar dhe duke shfletuar ofertat e reklamuesevedhe duke referuar të tjerët në faqen e Hits4Pay. Nuk paguani absolutisht asgje per tu rregjistruar, asnjehere.1. Shpreblim kur rregjistrohesh: Fitoni $10 ne llogarine Hits4Pay kur te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:26:21

Fito Para nga HotFile

Ok , ne kete tutorial do te pershkruaj nje menyre se si duhet shkuar , qe ne te kemi mundesi qe permes upload-imeve tona ne HotFile.com te fitojme para dhe normalisht me ato accounts premium .Veshtirsia e ketij tutoriali per perdorim llogaritet nga skala 1-10 diku tek 3-shi , qe dot thote , esht...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:25:07

Si te fitojme nga sistemet PTC [Pay To Click]

Nje menyr mjaft e perdorur per fitimin e te hollave ne website eshte edhe sistemi pay per click.Nje sistem mjaft i perdorur vepron ne nje menyr mjaft te thjeshte pra dikush paguan per reklamen e faqes se tij ne web site tend. Dhe nese vizitori tek faqja juaj sheh reklamen dhe i intereson mbi ate...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:24:07

Fito Lek duke shkurtuar linkun e faqes tuaj ! AdFly !

Fitimet në internet nuk janë të pakta dhe ne dëshirojmë që shumicen prej tyre ti mësojmë dhe sot duke kërkuar për një link shorter (shkrutues linku) siç është bit.ly pash një faqe interesante e cila paguante për një gjë të tillë dhe mora guximin të shkruaja një tutorial për të gjithë ju.Bëhët fj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:23:27

5 Web-faqe qe mund të fitoni lek nga blogu i juaj

Sot bota e internetit ofron shumë mundësi për njerëzit e zakonshëm për të fituar para nga blogjet dhe faqet e internetit. Këtu do ti përmendim disa nga faqet qe ju mund të jepni një provë.1: Amazon ads: – Ju lejon të zgjidhni produktet që janë në Amazon për të shitur nga blogu i juaj. Ju mund të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:22:49

Si te besh para me FaceBook

Facebook po rritet shpejt dhe po behet nje nga rrjetet me te medhenj shoqeror, dhe tashme është e mundur që të fillojme te perfitojme të holla për blogun tuaj, websiten ose produktet tuaja duke promovuar dhe marketuar ato ne komunitete e ndryshme. Në vend qe thjesht te ndjekim miqtë, familjen dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:22:01

skycpm.com Paguan për çdo impression (përshtypje)

Ka disa javë qe jam duke e përduar faqen www.skycpm.com dhe deri tani jamë shumë i knaqur më sherbimet e saj. Skycpm.Com paguan për çdo shikim për të gjitha vëndet e botës.Ne ju rekumandojmë të vëndosn...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:21:21

Bëni të holla duke shitur dikujt tjetër produkt

Kur të paraqitet si një degë e / reseller për produktin e dikuj tjetër, ju referoheni njerëzit të site faqja qe ju jeni dhe ju merrni një perqindje (%) çdo herë dikush që ju keni referuar dhe qe bën një blerje. Kjo është me të vërtetë kaq e thjeshtë.Por ju do mund të bëni të holla vetëm affiliat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:20:05

Si të fitojmë lek nga MySpace.Com

Nëse ju jeni tashmë një anëtar i MySpace ju do të dini se ata nuk e marrin pikërisht me mirësi për njerëzit e tyre në promovimin e mallit në faqen e internetit.Por në qoftë se është rasti, si mund të fitoj para duke përdorur faqe?Përgjigjja është e thjeshtë? bëni atë Subtly dhe në një mënyrë që ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:19:30

Si të fitojm para duke shitur E-Book (Libra)

Tani për tani shitja e E-books është një biznis i madh në internet dhe të cilen siell të arduara të mira parash.Pa marrë parasysh atë që ju kërkoni nuk do të jetë dikush të pys nga ka shitur një e libër-në të.Por gjëja më e mirë për ta është se ato ofrojnë një nga bizneset më fitimprurës potenci...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:18:54

Si të bëj lek më Photo

A keni dëshirëtë bëni foto kur keni kohë të lirë pra dhe nëse përgjigja e juajështë po, atëhere ju ndoshta mund të bëni shume fotografi.Mund te beni foto te natures, të nje ngjarje interesante ne qytet, foto te kafsheve apo te nje njeriu te famshem.Pra këto fotografi mund ti shendrroni në para...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:17:55

Si te fitoni dyfish me shume me ShqipAD?

Ok, ne mesimin e kaluar shkrova se si te krijoni nje faqe perkatesisht nje reklame ne ShqipAD dhe ta vendosni ne faqen tuaj. Ne kete shkrim do te shkruaj se si te fitoni dyfish me shume me ShqipAD.1# Faqet me vlere fitojn me shume se ato me lajme/thashetheme.Ok, faqet me lajme jane bere te trend...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:16:51

Shfrytezoni evenimentet boterore dhe perfitoni lek nga to!

Shfrytezoni evenimentet boterore dhe perfitoni lek nga to!Nuk po them te gjithe mirpo 75% te forumit jane te interesuar qe te mesojn sa me shume forma te ndryshme per te fituar lek online nga to. Edhe une do mundohem qe te ndaj nje mesim te vockel mirpo besoj se mund te ju hyj ne pune.Si te fito...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-06-2010, 20:16:03

Bëni $$$ me loadmo (Pay Per Install)

Është shkruar vetëm në një temë në këtë forum për këtë mënyrë të përfitimit, para disa dite ma rikujtoj black rider dhe me t’vertetë qenka një mënyrë e mirë përfitimi.Një nga faqet është Loadmo.com, ku tani po e përdori.Ju paguheni për çdo instalim të FLV Playerit që e instalojnë shokët tuaj apo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe