A eshte AWSurveys nje menyr e mire per te fituar para ? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A eshte AWSurveys nje menyr e mire per te fituar para ?

A eshte AWSurveys nje menyr e mire per te fituar para ?

· 5 · 1032

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

ne: 12-01-2012, 22:27:51
Kam laxuar shum njftime qe thone klikoni ne AWSurveys dhe fitoni leke.
Dhe une provova te regjistrohem.
Si mendoni ju ?
http://www.AWSurveys.com?R=AnGeL_DrEamS  

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-01-2012, 15:38:51
Humbje kohe! Mos u lodh kot.

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 13-01-2012, 20:50:10
Qenka Vertet Humbje kohe.
Flm !

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-02-2012, 23:25:12
Une e plotesova minimumin per 50 $ ne AWSurveys.
Dhe si kam terhequr edne.
Doja te dija nese dikush nga ju ka terhequr para nga ky website ?
Apo eshte thjesht mashtrim dhe nuk ti dergojn parat ?

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-02-2012, 07:02:18
ESHTE SCAM,NUK PAGUAN MOS U LODH KOT TE BESH $$ ATY !

Temat e fundit