A jane te lejueshme keto metoda perfitimi? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A jane te lejueshme keto metoda perfitimi?

A jane te lejueshme keto metoda perfitimi?

· 2 · 866

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

ne: 12-09-2010, 22:38:13
http://www.shtypi.im/
http://www.shqip.im/
http://www.zeri.im/

Keto sajte jane plot me reklama te Adsense dhe me linke po ashtu te rezultateve  kerkimit te google.  Jane normale keto metoda?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-09-2010, 01:39:12
Definitivisht jo!

Temat e fundit