A ju ka ndodh kjo ne Adsense? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ju ka ndodh kjo ne Adsense?

A ju ka ndodh kjo ne Adsense?

· 5 · 1058

  • Postime: 18
  • Karma: +0/-0

ne: 19-06-2013, 18:27:44
Pershendetje ka 3 muaj qe banka po ka probleme me nje check timin edhe checkat tjer nuk po me vin, jom ka mendoj ndoshta pse si kam pranu parat e chekut prej ati chekut me interesoj nese ju ka ndodh dikujt ?
Lexova pak nga google than qe pas 60 dite duhet me ba kerkes per me ardh chekat te un jan be 90 spo di qfar te bej, nese keni ndonje ide pls!!!

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 24-06-2013, 23:39:55
prsh.  deshta me te pyt ne qfar banke e ke dergu chekun ?

  • Postime: 18
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 25-06-2013, 03:18:31
prsh.  deshta me te pyt ne qfar banke e ke dergu chekun ?
E kam dergu ne Pro Credit Bank

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-06-2013, 00:03:10
a ke shkuar ne bank me kqyr qa ka ndodh me to a jo ?

  • Postime: 18
  • Karma: +0/-0

#4 ne: 29-06-2013, 18:45:27
a ke shkuar ne bank me kqyr qa ka ndodh me to a jo ?

Banka ka ber gabim me ka thirr mas 1 muajo edhe per nje nenshkrim, pas 2 muajve me than se me nuk pranojm check me vler nen 300e por me than e provojna ndoshta ben edhe tash jom duke prit.

Temat e fundit