BuxGrow = ($$$) - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

BuxGrow = ($$$)

BuxGrow = ($$$)

· 3 · 1006

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

ne: 13-09-2011, 09:41:23
BuxGrow(PTC, Paid To Click) është një web i cili ju paguan për klikime dhe për referime që ju bëni. BuxGrow është një web i cili garanton fitime të majme mujore dhe këtë do t'a vini re kur ti tërhiqni fitimet tuaja kur të keni nevojë për to.

BuxGrow garanton :

0.055$ Për klikim
0.045$ Për klikim referals
25$ Për Upgrade User
0.25$ Për rent referals

Pagesat bëhen me PAYPAL. Bëni kujdes pasi pagesa e parë bëhet pas 1 muaji që figuroni si i regjistruar.

Regjistrohuni tani. Kliko Këtu

burimi:
www.bizneside.blogspot.com

E di qe shumica nga ju ktu jane skeptik rreth ktyre web-faqeve, por me c'vura re un tek ky sit www.netbusiness-team.com , tregon qe kjo eshte nje kompani e re. Pra akoma nuk mund te themi nese eshte scam apo paguan. Kam lexuar diku ne google search qe eshte scam, por deri tani mesa jam duke testuar dhe vete cdo gje eshte ok. (Te pakten deri tani).

Te themi te drejten nuk eshte se fitohet shume aty, por nuk te merr as shume kohe rreth 5 minuta dhe pjesa tjeter varet nga ju se sa referalsa arrini te krijoni.

Do ju a dija per nder nese do regjistroheshit nen referalin tim. Duke u regjistruar nga blogu bizneside ( e gjeni tek firma ime, poshte cdo postimi).

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 14-09-2011, 03:47:56
PTC nuk jane asgje tjeter perveç mashtrime!
Mos humbni kohe me to!

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 14-09-2011, 16:39:54
Jam dakort pjeserisht me ket qe ke shprehur ketu. por ama jo cdo faqe PTC qe qarkullojn jane scam.

Pershembull faqja www.netbusiness-team.com , eshte nje faqe qe ne baze te raportimeve te anetarve te saj ben te mundur qe te dalloj faqet nese jan scam apo funksionale(legit).


Deri me tani faqja BuxGrow eshte "New" pra faqe e re dhe nuk raportime nese paguan apo jo. Nese me ndodh dhe mua dicka e tille, qe nuk me paguajne, do te raportoj ketu.

Temat e fundit