Cmimet per webdesign ne Maqedoni - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cmimet per webdesign ne Maqedoni

Cmimet per webdesign ne Maqedoni

· 10 · 1739

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-11-2011, 10:47:44
Mund te me thote dikush se sfare cmimesh kane ne Maqedoni per ndertimin e faqeve te internetit?

Me kerkon nje firme mobilerish ne Maqedoni ndertimin e nje faqe interneti por do desha qe te dij pak a shume cmimet atje perpara se ti jap oferten time.

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 11-11-2011, 16:51:43
varet se cfar  ofron ti

nesee ofron thjesht nje script te gatshme dhe theme te gatshme mundesh per 50euro

nese ofron cms te ndertuar nga ty mundesh me 300Euro+

nese ofron cms te gatshme theme tenden mundet edhe mbi100Euro me ja marr varet edhe nga ty edhe nga klienti ;)

ktu ku jam un  struge/maqedoni ofron nje kompani 150Euro+ per 1 web-faqe

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 11-11-2011, 17:57:35
shum dobet.
Mendoj se ky lloj tregu do te sherbente vetem nqs ke kohe te lire. 
Mbase nqs i mer 300euro dhe ja ben me WP duke e modifikuar totalisht ose duke blere nje WP Premium dhe mos ti besh shum ndryshime atehere po... por rrezikon te dalin 2 website me pamje te njejte

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 11-11-2011, 18:16:04
hmm dobet e di edhe un qe eshte :S  por qfar me bo sjapin firmat lek per ti rregulluar web-faqet e tyre :S  duan vet ta ken nje formalisht sepse kam degjuar se ua kerkon shteti te ken nje email zyrtar dh enje web-faqe

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-11-2011, 18:23:37
hmm dobet e di edhe un qe eshte :S  por qfar me bo sjapin firmat lek per ti rregulluar web-faqet e tyre :S  duan vet ta ken nje formalisht sepse kam degjuar se ua kerkon shteti te ken nje email zyrtar dh enje web-faqe

Element, nuk besoj se jane ato cmimet ne Maqedoni... Sido qe te jete faqe,qofte wordpress,joomla apo tjeter open source ate pagese qe thua nuk do ja vlente fare te merret dikush madje as ne Indi nuk jane cmime te tilla .

Pastaj perse duhet te te paguaj klienti per nje cms te bere vete? Ne radhe te pare sigurine ne cms te bere nuk e ke te njejte me ate te open source qe jane shume te perparuara dhe nuk arrihet kurre qe te zhvillosh nje CMS njelloj si Wordpress,Joomla,Drupal.

Ju falenderoj gjithesesi per pergjigjen/t

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 11-11-2011, 18:41:45
une  kam shku kam pyetur vet ne nje kompani  qe ofron sherbime  webdesign domain hosting e gjera te tjera ka seli ne struge dhe  kam pyetur per cmimet

me 150 Euro  e krijojn nje web-faqe dmth me dizajn me krejt po tash a e kan dizjan e vjedht a ekan te krijum o puna tyre;)

hmmm  Ska gje :)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-11-2011, 18:47:41
Citim
Pas telefonatës tonë paraditen e ditës sotme, po ju dërgoj ofertën tonë për dizjanimin dhe programimin e faqes së internetit www.*******.mk

Paketa përmban:

Dizjanim: I vacantë duke ju përmbajtur përhere faqes që na rekomanduat.

Prorgramim: SlideShow (Fotografi të mëdha dhe të levizëshme me animacione të ndryshme në faqen e parë) , Pafundësi faqesh të brëndëshme me kategori dhe nënkategori

instalim fotogalleri për shfaqen dinjëtoze të produkteve tuaja në mënyrë të menaxhueshme nga vetë ju

programim dhe instalim newsletter që të mund të dërgoni email lajmërues të interesuarëve.

Gjetja e një slogani për firmën tuaj!

Formë kontakti me fusha të shumta si:

                        Emër
                        Mbiemër
                        Telefon
                        Fax
                        Email
                        Adresa
                        Mesazhi juaj

Gjuhët: Shqip/Anglisht

Cmimi për realizimin e këtij projekti është 750 euro.Une kete cmim dhashe... :)

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 11-11-2011, 19:15:53
inshalla e merr oferten e dhene por  sipas hamendjes time nuk besoj se do ket dnermarrje veq nese eshte  nje ndermarrje e madhe  ;)

Suksese :)

mund ta di ne mesazh per cfar mobileri behet fjale [nuk nderhy ne punen tuaj;)] mos ndoshta osht nga struga se ne strug lale harro me ate cmim te zesh web-faqe;P

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 12-11-2011, 13:45:31
Nuk eshte ne Struge por dhe te ishte nuk do ta jepja :) kjo jo per nderhyrje tenden por per privatesine e kandidatit per klient.

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-11-2011, 18:11:30


Pamja do i kushtonte shum me shum nese eshte diqka premtuese dhe afat gjate nese flasem per nje faqe html qe duhet modifikuar me programe nga pc sigurisht se do ishte shum lir Arsyeit i dini vet.

Gjithsesi mendoj se diqka premtuese do kushtonte nga 250-600 euro varesisht se qfar dizajni do ofrojm nee, per shembull nese aj don nje pamje qe nuk egziston ne duhej ta krijonim ate si ide dhe ty japim ndonje programuesi keto gjera kushtojn nese do behej konvertimi nga psd ne joomla do kushtonte reth 200 $ dhe sigurisht nese ne do i ofronim klientit gjen qe aj e kerkoi sdo ishte problem shuma prej 600 eurosh sepse gjerat e mira dhe speciale gjithmon kushtojn.

Temat e fundit