Dhenia e gabur e adreses ne Google Adsense. Si ta permirsoj ? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dhenia e gabur e adreses ne Google Adsense. Si ta permirsoj ?

Dhenia e gabur e adreses ne Google Adsense. Si ta permirsoj ?

· 2 · 2611

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0

ne: 15-03-2013, 15:23:31
Pershendetje kam hapur nje llogari ne adsense dhe kam me shume se dy jave qe po pres per PIN KODIN por e kam verejtur se kam shkruar gabimisht KODIN POSTAL. Tash e kam nderruar ADRESEN, cfare do te ndodhe me PININ tim a do te riniset apo cfare ? Ju lutem me ndihmoni. Ne llogari kam me shume se 500 euro :S

  • Postime: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-04-2013, 17:09:04
Mund ti besh Resend, Perseri Pinit te google, ke 3 mundesi edhe nese ste vjen edhe je i sigurt qe ke te dhenat e sakta, mund te uplodosh karten e identitetit, edhe e verifikon.

Temat e fundit