E dini cfare eshte : google_page_url - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E dini cfare eshte : google_page_url

E dini cfare eshte : google_page_url

· 2 · 590

  • Postime: 15
  • Karma: +0/-0

ne: 21-05-2013, 16:55:06
Hi,

*Ta kthejme ne nje forme bashkebisedimi kete teme:*


Me ka ndodhur qe ne disa faqe ne shqip te perdoret ky kode qe i shtohet ati te google adsense.

p.sh

<script type="text/javascript">--
google_ad_client = "ca-pub-4069228943645851";
google_ad_slot = "7808685849";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
google_page_url = "http://emri_faqes_jo_ne_ghuhen_shqipe.com";
//-->
</script>

Kam disa pyetje:

1-perse perdoret ky kod?
2- a eshte kjo nje zgjidhje per te reklamuar ne faqet me gjuhen shqipe ?
3- cfare rreziku permban?

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-05-2013, 20:19:59
1. Per te mashtruar Google. I thua reklamat qe shfaq tek faqa aktuale, duhet ti bazosh ne permbajtjen qe gjendet tek kjo adres e percaktuar tek google_page_url.

2. Jo, nuk eshte zgjidhje, sepse...

3. Rrezikon mbylljen e llogaris

Temat e fundit