Fitoni Leke me Finvance - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fitoni Leke me Finvance

Fitoni Leke me Finvance

· 4 · 1200

  • Postime: 45
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-10-2012, 01:25:16
Programet te tipit high-yield investment program (HYP) gjithmone me kane terhequr vemendjen dhe kam disa kohe qe po studjoja disa prej tyre dhe kam investuar ne disa per ti studjuar akoma me nga afer. Dhe prej ketyre diteve studimi Finvance mu duk programi me i sigurte dhe me shume fitimprures per short-run.

Cfare eshte Finvance?

Finvance eshte program investimi me nje fitim %8 per 5 dite ne jave , me opsion rimbushjeje dhe per nje periudhe 4 javore.

Shembull: Nese ju do investoni 50$ ju do rifitoni kete shume brenda 2 javeve dhe me vone mund te terhiqni fitimet ne llogarine tuaj te Liberty Reserve, SolidTrustPay, PerfectMoney ose EgoPay. Pasi te ken terhequr shumen e fituar per 2 jave ju do siguroni parate e investuara prej jush dhe me leket qe mbeten ne llogari nga investimi i pare mund ti ri-investoni dhe te rrisni fitimet tuaja ditore.

Edhe nese firma falimenton ju sdo keni humbje, sepse pas 2 javesh investim do keni mundesi te terhiqni aq para sa investuat ne fillim. Pra duhet te dini kur dhe sa te investoni pa riskuar parate tuaja

Me poshte keni nje llogari te thjeshte se sa do te fitonit per 2 jave po te investonit 50$.Pra sic mund ta shikoni 50$ u bene 99$ per 2 jave dhe ju duke ribere compound 0 Mund te terhiqni rreth 40$ ne javen ne fijim. dhe ne llogarine tuaj do mbeten 99$. me keto 99$ ju do keni mundesi te fitoni 8$ ne dite per cdo dite perjashtuar fundjavat.

Jo keq per nje investim themelor 50$, rikthimin e investimit brenda 3 javeve dhe vazhdim te fitimeve duke filluar nga 8$ ne dite.

Sic e thashe me siper, mos harroni qe ky eshte nje HYIP, pra nje program me risk te madh keshtu qe vazhdoni ne te pasi te keni ri-mar leket  e investuara.

Ne shume website monitorimi te HYIP mund te shikojme nje tabele si me poshte rreth Finvance . Pra shumica jane te kenaqur prej ketij programi. Ka dhe nga ata qe kane investuar me mijera dollare por une do ju keshilloja te investonit ne ate shume qe nuk do ndikoj shume ne ekonomine tuajNese keni ndonje pyetje mund te pyesni ketu pa problem, do mundohem tju pergjigjem te gjitha pyetjeve.

Burimi: http://www.romeolab.com/fitoni-leke-me-finvance

  • Postime: 123
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 24-10-2012, 01:05:30
Interesante...por e rrezikshme.

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-11-2012, 21:42:12
o romeo sa ke fituar ti nga kjo? se ne rregull 50$ nuk jane shume, por po te jesh ne shqiperi lol kalon muajn me ato

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 22-04-2013, 17:36:22
I pata futur 50$ por menjehere mbas 2 ditesh kjo faqe falimentoi.Erdhi letra se te gjitha te dhenat jane fshire nga databaza e tyre dhe nese deshironi qe te bashkoheni perseri depozitoni para por nuk vazhdova me pas.

Skema pozi,ata qe fusin parate te paret ata ngelin te kenaqur.

Temat e fundit