Fitoni leke me njohurite tuaja (vetem per ata qe dine te kodojne) - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fitoni leke me njohurite tuaja (vetem per ata qe dine te kodojne)

Fitoni leke me njohurite tuaja (vetem per ata qe dine te kodojne)

· 4 · 680

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

ne: 28-06-2009, 15:23:41
E kam fjalen per te fituar lek tamam, dhe jo per vogelsirat qe mund te fitohen nga reklamat.

N.q.s. keni njohuri te mjaftueshme per html, css, php, sql dhe javascript shkohuni dhe regjistrohuni te ky sajti.

http://www.rentacoder.com/RentACoder/DotNet/default.aspx

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-06-2009, 23:30:58
FLM SHUME , nga dje qe me njoftove arrita te kap dy oferta nga greqia :) rrofsh

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

#2 ne: 30-06-2009, 16:17:49
FLM SHUME , nga dje qe me njoftove arrita te kap dy oferta nga greqia :) rrofsh

Nuk ka per se, me behet qejfi qe kape pune. Atje ka pune stabel.

  • Postime: 78
  • Karma: +7/-0
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-07-2009, 01:54:16
Rrofsh babjusi......duket interesante

Temat e fundit