Jam ber bann nga adsense si ta hapi prap nje llogari? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jam ber bann nga adsense si ta hapi prap nje llogari?

Jam ber bann nga adsense si ta hapi prap nje llogari?

· 3 · 518

  • Postime: 42
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-07-2009, 13:08:15
Pershendetje siq e pat edhe nga titulli jam duke kerkuar se si te regjistrohem prap ne adsense edhe pse jam ber bann nje her.
« Editimi i fundit: 08-07-2009, 15:45:28 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-07-2009, 15:49:55
Nese ke faqe me rendesi atehere puna veshtiresohet pak, sepse edhe po te hapesh llogari tjeter nuk mund t'i vesh te faqet qe ke tashme sepse do te te kuptojne menjehere.
Nese nuk e ke problemin e faqeve, pra mund te hapesh te reja, atehere mjafton te aplikosh me faqe te reja (me mire me nje nga Blogspot), IP te re nga hyn dhe PC tjeter, (jo tendin qe ke perdorur deri tani).
Shiko dhe kete temen tjeter sepse ka keshilla me te detajuara: http://www.zeriyt.com/shpenzime-dhe-perfitime/si-te-riaktivizosh-llogarine-ne-adsense-pasi-je-bere-ban-t50502.0.html

  • Postime: 78
  • Karma: +7/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-07-2009, 02:24:17
ske cben e ke te humbur davane .....po sikur te hidhje syte nga Azo0gle.com sme duket e keqe me sa kam pare

Temat e fundit