Ku ta gjeni Affiliates për faqën tuaj të bukur - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ta gjeni Affiliates për faqën tuaj të bukur

Ku ta gjeni Affiliates për faqën tuaj të bukur

· 1 · 420

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-06-2010, 19:55:43
Për të bërë para me artikujt për ti ven në faqet e internet ju do të duhet një shumëllojshmëri të lidhjeve degë të mirë që do të ndihmojnë për të gjeneruar të ardhura.Është e rëndësishme që ju e dini ku të gjeni affiliates dhe që ju të zgjidhni affiliates më të mira për ju dhe faqen tuaj.

Kur ju të vini një affiliates.Eshtë e rëndësishme që ju të jeni përcaktuar se cila kompani do të përfitojnë më të mirë nga frekuenca në bazë të produktit që ka gjasa të shitur.Ka disa lloje të filialeve dhe disa do të ju ofrojnë më shumë para nga shitja se të tjerët.Para se të merrni me sy të mjegulluar nga shenja dollari, megjithatë, mbani mend disa produkte janë të detyruar për të shitur më shumë se të tjerët.
Nëse keni shitur një produkt katër herë në vit nga një kompani pak të njohur që ju jep 100 $ për shitje ose shesin një produkt të njohur edhe 3 herë në javë në normën prej $ 10 për shitje atëherë ju do të bëni shumë më tepër para me $ 10 për shitje produkti.Shpesh herë edhe kompanitë e mëdha do të ofrojë një fitim shumë të vogël për shitje për shkak se ata janë të vendosur dhe e di se produkti i tyre ka gjasa të shitur mirë.Të vogla, kompanitë e panjohur, nga ana tjetër, kanë nevojë të gjithë promovimin e ata mund të merrni.Gjithashtu, sepse ata janë të panjohur, prodhimet e tyre kanë gjasa për të shitur më pak shpesh.

http://fitolek.info/ku-ta-gjeni-affiliates-per-faqen-tuaj-te-bukur/

Temat e fundit