Ndihm rreth googleADS - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihm rreth googleADS

Ndihm rreth googleADS

· 4 · 1758

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0

ne: 12-06-2013, 12:48:36
Mund te me ndihmoj dikush rreth googleads,
Une aplikoj ne te dhe me pranohet ajo por kur aplikoj per site i qes reklamat ne te mas 3 ose 4 dite ajo me refozohet dhe me mbyllet llogarija,kam aplikuar me keto faqe Video galery,free software,software sales,toturial adobe photoshop.
Pra me duhet nje ndihm me qfar faqje te aplikoj qe tme aprovohet

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 13-06-2013, 00:06:15
a ka naj ndihm a jo ?? :$

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 14-06-2013, 00:11:15
Faqe mjeksore ne gjuhen anglisht , eshte  nje mundesi  shum me e madhe pranimi dhe mos refuzimi. ;) :)

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 14-06-2013, 16:55:52
Flm Do e provoj inshallah do me pranohet :)

Temat e fundit