Perfitoni nje e-mail Dhurate nga http://njoftime.co - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perfitoni nje e-mail Dhurate nga http://njoftime.co

Perfitoni nje e-mail Dhurate nga http://njoftime.co

· 6 · 779

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-12-2013, 08:45:15
Pershendetje. http://njoftime.co Jep dhurate per te gjithe e-mail Falas.
Shembull: Emri_Juaj@njoftime.co.
Ne Linkun e meposhtem:
https://domains.live.com/members/signup.aspx?domain=njoftime.co

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-12-2013, 18:43:20
pa te te ofenduar, por per e-mail eshte kaq e leht tani sa mund te hepesh nga te duash.
pastaj meqense ti e hepe kete teme dhe nuk ke dhe asnje info shtese, ndosha eshte dikush qe mund te interesohet por do te di kete porgjigje:
1> Car sigurie jep ti per jetegjatesin e llogarise?
2>Car oforn ti me shume nga ajo qe mund te ofroj gmail, msn yahoo etc?

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 23-12-2013, 19:12:02
oops ...:)
ja dhe nje dhurate, qe nuk eshte nje dhurate...


 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-12-2013, 17:08:25
oops ...:)
ja dhe nje dhurate, qe nuk eshte nje dhurate...Kjo nuk eshte dhurate, Ne e quajme si te tille.Gjithesesi cdo kush mund ta perdorin.

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-12-2013, 17:09:40
pa te te ofenduar, por per e-mail eshte kaq e leht tani sa mund te hepesh nga te duash.
pastaj meqense ti e hepe kete teme dhe nuk ke dhe asnje info shtese, ndosha eshte dikush qe mund te interesohet por do te di kete porgjigje:
1> Car sigurie jep ti per jetegjatesin e llogarise?
2>Car oforn ti me shume nga ajo qe mund te ofroj gmail, msn yahoo etc?

Siguria eshte mjaft e larte pasi eshte Lidhur me live.com
dhe miresia e kesaj eshte qe cdokush mund te kete nje email me @njoftime.co
Kjo eshte e gjitha.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-12-2013, 23:06:02
ok, sukses lol edhe me faqen edhe me projektin  ;)

Temat e fundit