Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE` - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

· 8 · 898

  • Postime: 65

ne: 26-03-2012, 17:38:56
Kam bere aplikimin per adsense dhe me eshte pranuar  nga google.com.  Po Pres  te  me dergojne pinin  me poste dhe  ka qe ne dt 5 mars  qe  account ne google  ads  punon i rregullt por pini Nuk  po vjen .... Ajo qe doja te pyesja eshte per ju qe jeni ne shqiperi...Sa  kohe ju ka zgjatur  ardhja e pinit ? dhe  eshte 100%  e sigurt qe ai vjen .  Cdo adres e kam vene te sakte ne te. aq me shume qe kam folur dhe me postierin por nuk di  kohen se sa mund te vonoj  ky pin + a eshte i sigurt 100% qe  vjen ?

Ju Faleminderit.

  • Postime: 342

#1 ne: 26-03-2012, 23:18:30
Nqs sapo je pranuar ne google ateher mos prit pin kot sepse te vjen kur te besh 10euro.

Me cilen faqe te kan pranuar?

  • Postime: 65

#2 ne: 27-03-2012, 02:37:19
i kam  kaluar 10 euro . faqja eshte WwW.Fungames22.CoM. Kam bi nje jave qe  i kam kaluar...

  • Postime: 65

#3 ne: 27-03-2012, 02:38:44
kam qe ne dt 5 mars qe  me kan pranuar ne google ads...kur ben 10 euro  te hapin paynaments me  vendos pinin por kodi nuk po vjen...

  • Postime: 342

#4 ne: 27-03-2012, 13:02:49
duhen 3-4 jav

  • Postime: 65

#5 ne: 27-03-2012, 13:16:19
oK  3 Jav kan kaluar presim te kaloj dhe e 4... Dhe dicka tjeter doja te dija a eshte 100% e sigurt qe ky  zarf vjen ? sepse un bisedova dhe me  postierin per kte pune por dua te di  eshte cdo gje korrekte nga google. nese te pranon  ta dergon zarfin 100% dhe  nese nuk vjen zarfi a te jep ndonje mundesi per ta rikerkuar ate ?

  • Postime: 342

#6 ne: 27-03-2012, 23:25:33
Me sa di un zarfi mund te rikerkohet!
Ndersa per te ardhur vjen por se gjen shpin tende se humbet rrugen kjo varet se sa e sakte eshte adresa jote kur je regjistruar.
Mua me kan ardhur disa

  • Postime: 65

#7 ne: 27-03-2012, 23:53:12
sa per adresen  e kam vendosur te sakte te pakten ne elbasan  ku un jetoj e kam    shkruajtur  aq me shume kam folur dhe me postierin qe me sjell letrat ne shpi :) kjo eshte e gjitha por  po vonon  kjo gje me ben pershtypje. te flm lal

Temat e fundit