Rrjeti Kosoft ADS – 130 mijë vizitor në ditë dhe vazhdon të rritet - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rrjeti Kosoft ADS – 130 mijë vizitor në ditë dhe vazhdon të rritet

Rrjeti Kosoft ADS – 130 mijë vizitor në ditë dhe vazhdon të rritet

· 7 · 1206

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-10-2009, 13:16:28
U deshën plot 8 muaj punë dhe angazhim maksimal për të arritur këtë shifër që shumëkujt mund t’i duket e parealizueshme, por në fakt tani kjo është një realitet.

Tashme që disa ditë të gjitha faqet e rrjetit Kosoft ADS bashkarisht, po arrijnë një shifër prej 130 mijë vizitorëve në ditë.

Në rritjen e numrit të vizitorëve, padyshim ka ndikuar bashkëpunimi ynë i fundit më kompaninë Shqiperia.com, kompani kjo që nën ombrellën e saj ka disa dhjetra faqe shumë të njohura shqiptare, ndër to dhe faqet Albforumi.com dhe InfoArkiv.com, që tani janë pjesë e rrjetit të publikuesve të Kosoft ADS.

Faqja Albforumi.com është një nga forumet më të vjetra shqiptare në internet, ndërsa projekti InfoArkiv.com, padyshim që është një nga arkivat më të mëdha mediatike shqiptare në internet, që para disa ditësh numëroj më shumë se 300 mijë artikuj të arkivuar.

I gjithë rrjeti i publikuesve të Kosoft ADS tani numëron më shumë se 60 web faqe shqiptare dhe ky numër vazhdon të rritet dhe më tej.
« Editimi i fundit: 03-10-2009, 14:16:33 nga besart »

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-10-2009, 17:27:57
Urime Besart per kete arritje, shpresoj qe 130 mije vizitoret te rriten edhe me shume..

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-1

#2 ne: 02-10-2009, 23:53:32
Hajde ishalla ju bohen shpejt 200 mije. Suksese.

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-10-2009, 14:16:57
Faleminderit AlbEagle dhe Besi per komentet e juaja.

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 04-10-2009, 19:29:33
Urime kjo mendoj qe eshte nje sukses shum i madh per Kosoft

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-10-2009, 18:12:46
Ne rrale te pare ju uroj suksese pasi keni bere nje pune te mire dhe ju uroj te vazhdoni keshtu.
Ne rrjetin tuaj po futen shum faqe por besoj qe problemi kryesor egziston ne furnizimin me reklama nga ana juaj ne menyre sa me te shumte, prandaj doja tju beja nje keshille qe vlen edhe per webmasterat qe deshirojne ta provojne ne menyre individuale.
Ajo qe doja tju propozoja eshte http://www.tradedoubler.com nje faqe qe ber nderlidhesen per Affiliates me jush dhe faqeve me te njohura.
Po ju bej nje shembull, me ane te TradeDoubler marrim te rreklamojme kompanin eDreams e cila eshte agjensi udhetimesh online prandaj dhe shum interesante pasi shum shqiptar pronotojne udhetimet e tyre sidomos per tu kthyer ne Shqiperi Online per vet faktin qe kushton me lire se sa te shkojsh ne nje agjensi fikse.
Ti merr banerat e dispunushem aty ose krijon te tjere ne gjuhen shqipe dhe i vendos ne sitemin tend me ane te linkut affiliate qe te jepet dhe ti do paguhesh:
Per Klikim  EUR  0,02
Pronotim Fluturimet  EUR  10,00
Pronotim Hotel   8,00 % 
Pronotim Fluturim + Hotel   9,00 % 
Pagesat behen sapo te mbledhesh 50 Euro


Ky eshte nje shumbull por ka plot programe te tjera qe mund te jen interesant per publikun Shqiptar dhe do ju mundesojne juve qe te keni nje sasi fikse rreklamash, thjesht duhet interesuar me pare se a lejohet perdorimi i ketyre reklamave nga sisteme te tilla si i juaji, un i kam hedhur nje sy dhe skam ven re ndonje pike qe nuk e lejon por per te qene me te sigurte eshte te pyesni stafin Trade Doubler per nje mundesi te tille.

Gjith infot do i gjeni ne sitin http://tradedoubler.com

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-01-2010, 17:08:43
As ma pak as ma shum "5,385 visits per day".

Temat e fundit