Si ju duket CBeckAds? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ju duket CBeckAds?

Si ju duket CBeckAds?

· 9 · 1113

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-12-2011, 04:00:32
Duke kerkuar ne internet per dicka perfitimi ndesha CBeckAds por desha te pyes a paguan ky mire ?  hmmmmm:

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-12-2011, 20:16:50
Une provova te rregjistrohem, por me thote qe kjo andrese "IP" ka nje llogari dhen uk lejohet nje andrese "IP" te hape 2 llogari hmmmmm:

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-12-2011, 20:20:19
Une provova te rregjistrohem, por me thote qe kjo andrese "IP" ka nje llogari dhen uk lejohet nje andrese "IP" te hape 2 llogari hmmmmm:
Dhe mua thoshte nje gje te tille, por provoje me proxy se funksionone  ;)

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-01-2012, 20:06:22
Dikush thote qe ka marr pagese dikush thote qe ka marr 1/2 dikush thote qe ska marr fare ,(bazuar nga njerez ne forume te tjera )

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 03-01-2012, 20:40:06
une po e provoj nese do dal mire do ju theme dhe juve  ;)

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 03-01-2012, 20:41:08
ok Kur e ke Per te marr pagesen e pare !!

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-01-2012, 22:00:03
tani sa kam filluar kun kam vajtur as 1$ ata paguajn minimumi 15 $  :P

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 18-03-2012, 13:50:56
Nuk paguan sigurisht une e kam provuar - eshte kompani e njejte me AwSurvay

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 18-03-2012, 23:53:28
Ju sygjeroj mos ti perdorni.

Temat e fundit