Si me Anulu PIN REQUEST? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si me Anulu PIN REQUEST?

Si me Anulu PIN REQUEST?

· 3 · 558

  • Postime: 100
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-07-2009, 13:12:34
Kam ber Pin-in Request tash zarfi me ka ardh, a duhet me anulu noj menyr requestin apo me ja dhene PIN-in qe tani veqse e kam marre?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-07-2009, 16:09:40
Dergoi email Adsense Team!

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 29-07-2009, 16:13:17
Nuk ke pse e anullon. Gjithmon vjen i njejti pin :)

Temat e fundit