Si mund te fitoj lek vetem me ane te klikimeve qe bejne vizitoret ne faqen time? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mund te fitoj lek vetem me ane te klikimeve qe bejne vizitoret ne faqen time?

Si mund te fitoj lek vetem me ane te klikimeve qe bejne vizitoret ne faqen time?

· 6 · 4457

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

ne: 11-02-2012, 11:18:44
Pershendetje,
per shkak te anglishtes se dobet dhe te disa termave te shkurtuara qe nuk i di shume mire, doja qe t'ju pyesja juve ne lidhje me fitimet e faqes. Kam hapur nje faqe krejtesisht ne shqip, ka nje vit. Deri tani kam pasur rreth 100 vizitore ne dite, dhe mesa di une, per nje klikim qe ben dikush ne faqen time une mund te fitoj 10 cent a me shume. Nuk kam hapur akoma llogari per te fituar para. Une banoj ne Shqiperi dhe kartat e bankomatit i kam ne lek dhe jo ne euro. Doja te dija se ku mund te interesohem qe te fitoj lek vetem me ane te klikimeve qe njerezit bejne ne faqen time dhe jo me reklama? Sepse adsense nuk i pranon reklamat ne faqet shqip. Kur mund te regjistrohem qe keto para vetem me ane te klikimeve te hyjne ne llogarine time?
Gjishashtu si mund te fitosh para me ane te faqes se facebookut?

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 11-02-2012, 11:51:31
Me 100 vizita ne dite do te thoja mos e mer mundimin te lodhesh per keto "fitime me klikime" pasi max do besh 2 euro ne muaj, se pari meru me zhvillimin e faqes
Per ne shqip ke KosoftAds qe paguan por goxha pak

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 14-02-2012, 01:02:38
Po nje faqe me 100 mije klikime ne dite sa mund te fitoje ne muaj. Si procedohet. Flm

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 14-02-2012, 01:50:25
shiko nuk eshte me pages fikse kjo, pastaj ti po ngaterron dicka, nuk mund te kesh 100.mij  klikime ne dite ndryshe do ishe me i pasur se bamir topi :D, por mund te kesh 100.mij vizita ne dite dhe nqs ke, qe un e hedh posht me 100.mije perqind qe si ke :D, ateher reklamo bizneset dhe meru lek KESH.

Un mund te bej nje krahesim te till. me nje faqe me diku 2000 vizitore ne dite un nxirrja 15 euro ne muaj MAX me teper jo. ne keta 2000 vizitore un mund te merja me pak se 5 klikime... e shumta ne dit te bukur merja 10 klikime

 • Postime: 123
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 14-02-2012, 11:53:47
Te kishe hapur faqen nja 7-8 vite me pare...edhe do kishe fituar dicka.

Sot qe te fitosh do shume pune,origjinalitet,dhe zotesi.

Nuk fiton leke me klilimet qe te bejne ne faqe, por mund te fitosh nese klikojne tek reklamat qe ti ve ne faqen tende.

Qe ti te kesh reklama ne faqe, duhet te gjesh persona qe jane te gatshem te reklamojne te ty.

Etj etj etj...

Nuk ka te bej fare sa vizitore ke ne faqe...por ka te beje cfare vizitoresh ke!

Ka site mp3 apo varreze qe kane me mijra vizitore...por fitimet jane shume pake 10 euro muaji max..

Ka site qe me 500 - 1000 vizitore ne dite kapin 1000 euro ne muaj.

Ne site shqiptare nuk investon kush.
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

Temat e fundit