Si te fitoj lek nga blogu apo websiti im? - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te fitoj lek nga blogu apo websiti im?

Si te fitoj lek nga blogu apo websiti im?

· 11 · 3500

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

ne: 09-08-2011, 13:19:51
Si te fitoj lek nga blogu apo websiti im?
ju lutem me ndihmoni
« Editimi i fundit: 09-08-2011, 15:22:26 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 09-09-2011, 11:00:06
Nuk eshte gjithmone e nevojshme te kesh  nje blog apo nje webfaqe qe te fillosh te besh para me to.

Thjesht me ane te nje llogarie personale si, hotmail, gmail, yahoo. Ti mund te fillosh te fitosh para.

Si ?

Duke u regjistruar neper webfaqe te ndryshme qe te mundesojme fitime te mira online. Kjo te behet si nje obsesion, fillon pak nga pak te grryen perbrenda dhe te ushqen ndjenjen si deshire per te mesuar truke apo menyra te ndryshme.

Shiko nenfirmen time.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-09-2011, 14:05:21
bstermasi prandaj erdhe ti  ketu qe te reklamosh blogun tend ? :) Ti nese ke ndo nje menyre hidhe si postim jo si ngacmim provokues.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 09-09-2011, 15:06:06
Besoj se ka MOD qe te merren me kete ceshtje. Nqs je nje i tille thjesht edito pjesen ku adresoj un te tjeret.

;).

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 09-09-2011, 22:04:40
Une nuk jam Mod por dhe nese do isha nuk do te editoja postimin tend... qellimi eshte qe te mos jete nje cerdhe spami por nje vend ku ndrrohen dijet dhe mendimet.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 10-09-2011, 01:19:27
Nuk mendoj se postimi im ishte totalisht nje spamer (ose qellimi tij, merre si te duash) por kishte dhe vlera edukative si post.

 

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 10-09-2011, 21:18:44
Nuk mendoj se postimi im ishte totalisht nje spamer (ose qellimi tij, merre si te duash) por kishte dhe vlera edukative si post.

Totalisht ndoshta jo por pjeserisht :)

Nejse une te bera nje vrejtje nuk ka perse e  merr personalisht.

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 06-02-2012, 01:23:47
Per me shume info shih websitin tim http://www.ofertepune.weebly.com.

Aty do te gjesh nje informacion te plote sesi te besh para nga blogu yt

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 06-02-2012, 01:31:24
Per me shume info shih websitin tim http://www.ofertepune.weebly.com.

Aty do te gjesh nje informacion te plote sesi te besh para nga blogu yt
Lol Url e ka permendu me lart kete gje perse vazhdoni akoma me span ?  hmmmmm:

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 06-02-2012, 04:26:35
Kerkoj falje,ndoshta nuk duhet t'a kisha bere kete. Nese mesazhi i mesiperm shihet si spam nga moderatoret do t'a fshij menjehere.  :(

Temat e fundit