Si te fitoj para ne YouTube - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te fitoj para ne YouTube

Si te fitoj para ne YouTube

· 2 · 388

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-09-2019, 22:47:11
Si te fitojme para ne youtube?! Fitimet ne internet sot skane nevoje per diskutim sepse kjo gje eshte e mundur dhe nje nder keto eshte edhe youtube. YouTube si vendi me i madh i videove eshte nje webfaqe amerikane e cila eshte lideri numer nje ne postimin e videove, po ashtu edhe videot live dhe 360 grade. Shume njerez sot mendoj qe kane nje llogari te hapur ne YouTube sepse kush ka nje email te aktivizuar ne celularin apo kompjuterin e tyre ne kete rast kane edhe nje llogari ne YouTube. Per te hapur nje kanal ne YouTube eshte shume e thjeshte ,mjafton te shkoni tek sing in dhe te shkruani emailin dhe fjalekalimin tuaj dhe me pas klikoni create chenel, vendosni nje emer kanalit tuaj ,kaq ishte persa i perket se si te hapim nje kanal ne youtube,por si te fitojme para ne YouTube ndermjet ketij kanali apo profili qe ju keni hapur. Zeital blog
« Editimi i fundit: 15-05-2020, 00:28:12 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-10-2020, 19:55:19
Youtube eshte bere sot platforma numer 1 per video online. Aq popullore eshte YT sa dhe TV tradicionale po humbin kundrejt saj. Keshtu qe dhe mundesite per te fituar me ane te Youtube jane te shumta, nese punoni me perkushtim dhe seriozitet. Per te fituar para me Youtube duhet te krijoni video cilesore dhe te kerkuara nga publiku. Duhet dhe te publikoni rregullisht dhe  shpesh videoklipe te reja. Zakonisht rezultatet me te mira arrihen kur keni pasion per dicka dhe rreth atij pasioni krijoni video per te publikuar ne Youtube.
Per te filluar te fitoni para direkt nga vete sistemi i Youtube duhet te arrini pikesepari +1000 abonente si dhe videot tuaja duhet te jene shikuar +4000 ore. Pasi te keni arritur keto parametra duhet bere kerkese ne departamentin perkates te YT, pastaj mund te filloni te fitoni. https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitoj-para-ne-youtube-116401/

Temat e fundit